ایرج احمدی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: یکی از این مراکز در شهرک صنعتی اشراق (شماره یک) زنجان و دیگری در شهرک صنعتی افق ابهر قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: هزینه ساخت این مراکز از محل منابع شرکت و اعتبارات ملی تامین می‌شود.

احمدی افزود: مشاوران رشته‌های مختلف در این مراکز مستقر بوده و در برابر ارائه خدمات مشاوره‌ای، هزینه‌ای از واحدهای تولیدی و صنعتی دریافت می‌کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان ادامه داد: بخشی از هزینه پرداختی به مشاوران توسط واحد مربوطه و بخشی نیز توسط شرکت شهرک‌های صنعتی و در قالب یارانه پرداخت می‌شود.

وی تصریح کرد: پرداخت یارانه به مشاوران، دستورالعمل خاصی داشته که در صورت احراز شرایط واحدها پرداخت می‌شود.

احمدی با بیان اینکه یارانه پرداختی از مرحله عارضه‌یابی تا بهبود پروژه را شامل می‌شود، گفت: ارائه خدمات در ۲ مرحله شناسایی عارضه و رفع عارضه بوده که هرکدام یارانه جداگانه دارد.

وی با اشاره به نمایشگاه دائمی محصولات واحدهای تولیدی و صنعتی در این مراکز، اظهار داشت: مرکز خدمات فناوری و کسب و کار، فضایی را به‌صورت رایگان فراهم کرده که محصولات واحدهای مستقر در آن شهرک صنعتی مورد بازدید قرار گیرد که امسال این نمایشگاه، بازنگری و محصولات آن به‌روز شد.

احمدی خاطرنشان کرد: بازدیدکنندگان در صورت نیاز می‌توانند مشخصات واحدها را از دفتر مرکز خدمات، دریافت کرده و به اهداف خود در خصوص عقد قرارداد یا خرید محصولات دست یابند.

وی افزود: مراکز خدمات فناوری و کسب و کار دارای امکاناتی مانند سالن آمفی‌تئاتر، رستوران، تالار، دفتر پیشخوان و سالن کنفرانس است که واحدهای مستقر می‌توانند از خدمات آن بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: این مراکز، امکان استقرار کلینیک‌های تخصصی کسب و کار را دارند.

وی اظهار داشت: هم‌اکنون ۲ کلینیک در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی اشراق (شماره یک زنجان) مستقر بوده که یکی، کلینیک بخش خصوصی تحت مدیریت شرکت شهرک‌های صنعتی استان و دیگری کلینیک بسیج مهندسان استان است.

احمدی خاطرنشان کرد: افزایش این مراکز در شهرک‌های صنعتی فاقد مرکز که شرایط و توجیه لازم را داشته باشند در برنامه قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.