در ششمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی استان زنجان در روز شنبه، ضمن تقدیر از خدمات غلامحسین جمیلی طی چند سال فعالیت در اتاق بازرگانی با استعفای وی موافقت و علی یگانه‌فرد به عنوان رئیس جدید این اتاق انتخاب شد.

یگانه‌فرد، پیش از این نیز به عنوان رئیس اتاق بازرگانی زنجان و نایب‌رئیس اول در دوره کنونی و عضو هیات نمایندگان ادوار مختلف اتاق بازرگانی زنجان و اتاق بازرگانی ایران و نایب‌رئیس اتاق بازرگانی ایران و ترکیه فعالیت داشته است.

حضور در شرکت برق منطقه‌ای از سال ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۶، مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری کارکنان صنعت برق، تاسیس بیش از ۱۵ شرکت تولیدی و صنعتی در شمال‌غرب کشور، مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره شرکت مقره‌سازی و رئیس هیات‌مدیره شرکت توسعه فن‌آوری روی از جمله سوابق علی یگانه‌فرد است.

همچنین یگانه‌فرد، رئیس هیات‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صنعت برق، رئیس هیات‌مدیره شرکت مهندسی اندیشمند شمالغرب، رئیس هیات‌مدیره شرکت نیروآفرینان شمال‌غرب، نایب‌رئیس شرکت سیمان خمسه، نایب‌رئیس شرکت آشنا راه سماء و رئیس هیات‌مدیره شرکت صنانع روی زنجان را نیز در سوابق کاری خود دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.