رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به اینکه استان زنجان تجارب خوبی در زمینه خیرین سلامت دارد از آمادگی دولت برای تسهیل‌گری در حوزه سمن ها و خیریه ها خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، جمشید انصاری، در همایش کشوری پیشگامان آیین محبت به جایگاه زنجان در بحث خیریه ها اشاره کرد و گفت: زنجان تجارب خوبی در عرصه خیرین سلامت دارد.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بر ضرورت توسعه و ترویج فعالیت های اجتماعی در جامعه تاکید کرد و گفت: مهرانه زنجان یکی از مراکزی است که با 150 هزار خیر زمینه فعالیت های خیرخواهانه در کنار فعالیت های اجتماعی را فراهم کرده است.

وی به جایگاه سازمان های مردم نهاد و تشکل ها در مقوله سلامت اشاره کرد و گفت: این همایش با حضور فعالین سلامت مردم و خیریه ها شکل گرفته که توفیق بزرگی است.

انصاری با بیان اینکه این همایش تجارب خوبی را برای تشکل ها در پی خواهد داشت، گفت: تجارب انجمن ها و تشکلهای موفق مستندسازی شود.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بر ضرورت مدیریت در این حوزه تاکید کرد و گفت: دولت حاضر است کمک کند تا تجربه های موفق احصا و در مدیریت دانش با حضور کارشناسان این امر کار شود تا در اختیار دیگران قرار گیرد.

 

 

 

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.