مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده گفت: محورهای همکاری مشترک بین حوزه زنان و جهاددانشگاهی زنجان وجود دارد.

 

فریبا نظری‌پورکیایی در حاشیه بازدید از پارک علوم و فناوری‌های نرم جهاددانشگاهی زنجان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: اقدامات مثبتی در مرکز صنایع فرهنگی خلاق جهاددانشگاهی زنجان انجام شده و کاملا مشخص است که راه‌اندازی این مرکز بر اساس اندیشه‌ بر روی ایده‌ها بوده است؛ در واقع این‌که مرکز صنایع فرهنگی خلاق جهاددانشگاهی زنجان قصد دارد چه کارهایی انجام دهد و به چه خروجی‌هایی برسد با اندیشه‌ورزی پیش می‌رود.

 

وی ادامه داد: محورهای همکاری مشترک بین حوزه زنان و جهاددانشگاهی زنجان وجود دارد؛ چراکه عزم و اراده برای برقراری این همکاری از جانب مجموعه استانداری زنجان کاملا مشهود است و زنان و دختران استان زنجان از چنین پتانسیلی برخوردار هستند.

 

نظری‌پورکیایی افزود: مسئولان باید مراکزی از این دست که با نقشه راه و ایده معطوف به نتیجه راه‌اندازی شده است را جدی بگیرند و در صورت امکان، حمایت‌های خود را دریغ نکنند. از طرفی قریب به اتفاق جامعه هدف جهاددانشگاهی، جوانان و قشر دانشجو هستند ولی باید این را هم مد نظر قرار دهیم که دبیرستانی‌ها دوست دارند دیده شوند و حرف‌های‌شان شنیده شود.

 

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش باید از برنامه‌های سنتی که ذهن دانش‌آموزان را فقط به یک سری محفوظات معطوف می‌کند، فاصله بگیرد و سنت‌شکنی کند. مثلا مدارس استان زنجان می‌توانند در راستای بازدید گروه‌های دانش‌آموزی از مرکز صنایع فرهنگی خلاق جهاددانشگاهی اقدام کنند. گاهی وقت‌ها حتی یک جمله کوتاه انگیزشی می‌تواند دنیا و آینده یک دانش‌آموز را تغییر دهد و دگرگون کند.

 

نظری‌پورکیایی خاطرنشان کرد: صنایع فرهنگی و خلاق جهاددانشگاهی خروجی قابل توجهی طی یک سال گذشته داشته است و جامعه هدف خود را بدون ادعا به نتیجه مطلوب رسانده است. چنین مراکزی کمتر وجود دارد و این جای خوشحالی دارد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.