استاندار زنجان گفت: جهاددانشگاهی موجبات حرکت نو در جامعه است.


فتح‌الله حقیقی در حاشیه آیین افتتاح نخستین واحد استانی پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی در جهاددانشگاهی زنجان، در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: جهاددانشگاهی از ابتدای انقلاب موجبات حرکت نو بوده و شاهد اقدامات های‌تک توسط این نهاد هستیم.


وی ادامه داد: در حال حاضر جهاددانشگاهی به یک مرکز آموزشی و پژوهشی تبدیل شده و نمونه آن نیز پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی است.


نماینده عالی دولت در استان زنجان افزود: موضوع شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علم و فناوری به دلیل اینکه هم دارای دانش های‌تک بوده و کم‌هزینه است و اشتغال ایجاد می‌کنند و علاوه‌بر آن فعالیت در این شرکت‌ها و پارک‌ها توسط جوانان انجام می‌شود.


وی فعالیت جوانان را ارزشمند دانست و تصریح کرد: پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان اتفاقی بدیع و نو بوده و قرار است در حوزه اقتصاد فرهنگی فعالیت کند که کاری نوین و سخت است و مجریان آن باید صبر و تحمل آن را داشته باشند.


حقیقی با اشاره به حمایت همه دستگاه‌ها از پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، خاطرنشان کرد: به دنبال آن هستیم که فضایی برای این پارک در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تصویب شود تا آنان بتوانند با خیال راحت‌تری به وظایف خود رسیدگی کنند.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.