مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: این استان مردادماه امسال میزبان اردوی منطقه‌ای «نشاط و امید» از ۱۱ استان غرب و مرکز کشور خواهد بود.

به گزارش ایلنا از زنجان، شهرام میرزایی، در جلسه شورای مرکزی مجامع استانی دبیران کانون‌های دانشجویی و جوانان این استان که با حضور معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور برگزار شده بود، اظهار کرد: این جمعیت در زنجان بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که با اداره کل فنی و حرفه‌ای منعقد کرده است، آموزش‌های مهارتی را برای اعضای جوانان ارائه می‌دهد.

وی از راه‌اندازی ورزش« پتانک» برای اعضای جمعیت هلال  استان زنجان خبر داد و خاطرنشان کرد: در صدد هستیم این ورزش را در اردوی منطقه‌ای نشاط و امید، نیز برای اعضای جوانان و دانشجویان شرکت کننده معرفی و آنان را آشنا کنیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: دو سالی است که از پایگاه پشتیبانی شمالغرب به عنوان مرکز آموزش استفاده می‌کنیم و طرح‌های مختلفی از جمله «دادرس» و «رفاقت مهر» در این مرکز اجرا می‌شود.

میرزایی اظهار داشت: استان زنجان از 6 تا 16 مردادماه امسال میزبان جوانان و دانشجویان داوطلب جمعیت هلال احمر 11 استان از شمالغرب و مرکز کشور در قالب اردوی نشاط و امید می‌شود.

وی یادآوری کرد: از 6 تا 9 مردادماه این اردوها برای دختران و از 13 تا 16 همین ماه نیز برای پسران داوطلب خواهد بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: این استان ظرفیت‌های قابل توجهی برای برگزاری اردوها و مسابقات منطقه‌ای و کشوری دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.