اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فتح الله حقیقی روز شنبه در جلسه تمهید بیانیه گام دوم انقلاب در جمع شماری از مدیران استان افزود: لازم است برای حل مسائل در حوزه تولید و سرمایه گذاری، بعد از احصا مشکلات بخش خصوصی، کارهایی انجام دهیم که منجر به نتیجه شود.
حقیقی با بیان اینکه برای کمک در این بخش هیات اندیشه ورز پنج نفره ای در استان تشکیل شده است، اظهار داشت: نتایج جلسات و بررسی ها به مرکز گزارش شده و منجر به تفویض برخی اختیارات به استان ها و موارد مشابه شده است.
استاندار زنجان گفت: برای رونق بخشیدن به تولید و اجرایی کردن بیانات رهبر معظم انقلاب، ستاد اقتصاد مقاومتی استان مدیران را مکلف کرده است تا پنج برنامه موثر و قابل سنجش خود را همراه با نقشه راه عملیاتی تدوین کنند.
حقیقی افزود: این کار باعث می شود تا تمرکز مدیران روی چند برنامه مهم باشد و دیگر اینکه در طی سال می توانیم عملکرد دستگاه های اجرایی و میزان پیشرفت پروژه ها را ارزیابی کرده و رفع ایراد کنیم.
استاندار زنجان به محور علم و پژوهش در بیانیه گام دوم انقلاب اشاره و تاکید کرد: پژوهش هایی که در کشور انجام می شود باید به گونه ای باشد که منجر به تولید ثروت گردد.
وی با بیان اینکه باید جلساتی که در مورد بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می شود خروجی داشته و مثمرثمر باشد، تصریح کرد: باید دقیق بررسی شود تا ببینیم چطور می شود تمام محورهای این بیانیه را گام به گام در استان عملیاتی کنیم.
استاندار زنجان خاطرنشان کرد: باید از تجربه چهل ساله و ظرفیت کشور برای پیشبرد اهداف استفاده کنیم تا به چابک سازی در سیستم، هماهنگی در عمل، خود انتقادی و اجرای برنامه های شاخص برسیم.
به گزارش ایرنا، رهبر معظم انقلاب بیست و چهارم بهمن سال گذشته به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بیانیه ای تحت عنوان «گام دوم انقلاب» به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران به جایگاه شایسته ملت پرداختند.
ایشان با تاکید بر امید واقع‌بینانه به آینده و نقش بی‌بدیل جوانان در برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمانها، خطاب به جوانان و آینده‌سازان ایران مقتدر، الزامات این جهاد بزرگ را بیان کردند.
3216/3088
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.