اخبار مرتبط

کریم رضائیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: زورخانه ذوالفقار، حیدریان واقع در چهارراه پائین و خیابان ضیایی شهر زنجان و زورخانه شریعت نیز در روستای باری واقع در ابتدای جاده قدیم زنجان - میانه، واقع هستند.
وی اظهار داشت: تصمیم به احداث یک باب زورخانه نیز در روستای باری (والارود) گرفته شده است و پی گیری ها برای اخذ مجوز ساخت، صورت می گیرد تا رقم زورخانه های شهرستان زنجان به چهار باب برسد.
رضائیان افزود: ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی شهرستان زنجان به لحاظ تجهیزات و امکانات، خوب و مناسب است و با توجه به شرایط حاکم و وجود مربیان و ورزشکاران توانمند و مجرب از روند رو به رشدی برخوردار است.
وی تصریح کرد: در زمان حاضر قریب 150 ورزشکار و 15 مربی کارت دار در ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی زنجان فعال هستند و از وجود چندین ورزشکار پیشکسوت نیز که از سرمایه های این رشته ورزشی هستند بهره می برد.
رضائیان با بیان اینکه محمود میرزایی از مربیان درجه یک بین المللی این رشته ورزشی زنجان است، ادامه داد: دوم اسفند زنجان در قالب هفت ورزشکار در رقابت های قهرمانی کشور در فارس حاضر شد و به 2 نشان نقره و یک برنز دست یافت.
وی افزود: رضا خیراندیش و محمد حمیدی در این مسابقات که در رده سنی بزرگسالان زیر 40 سال برگزار شد به نشان نقره رسیدند و رضا نوروزی نیز به رغم شایستگی هایی که داشت به نشان برنز دست پیدا کرد و حسن محمدی، سیدرضا موسوی و مهدی صادقی نیز موفق به کسب نشان نشدند.
رضائیان که به عنوان سرپرست تیم اعزامی از زنجان را همراهی می کرد گفت: رضا خیراندیش نیز به عنوان مربی و ورزشکار این تیم را هدایت می کرد.
6084/6085
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.