اخبار مرتبط

دکتر محمدرضا صائینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این دوره از این جشنواره، سه هزار و 124 عکاس از 78 کشور با 18 هزار و 358 عکس حضور داشتند و در مقایسه با دوره قبلی افزایش دارد.
وی اظهار داشت: طبق داوری انجام گرفته، نتایج پذیرش آثار پنجمین جشنواره عکس سلامت روان اعلام شده و شرکت‎کنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی www.mentalhealthexhibition.ir نتایج اولیه این دوره جشنواره را مشاهده کنند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی زنجان گفت: این رویداد با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی موضوعات روان‌شناختی توسط دانشگاه علوم پزشکی زنجان با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنرعکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: این جشنواره با ایجاد بستری جهت هم‌افزایی و هم‌فکری از منظر دیدگاه‌های متنوع فرهنگی قصد دارد با افزایش آگاهی عمومی در زمینه سلامت روان و حساس کردن جامعه موجب ارتقای سطح سواد سلامت روانی اجتماعی افراد و افزایش شاخص‌های سلامت روان شود.
صائینی خاطر نشان کرد: با توجه به برنامه ریزی ها، داوری آثار ارسالی به پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان دی امسال و مراسم اختتامیه، رونمایی از کتاب آثار برگزیده و تجلیل از برگزیدگان برتر اردیبهشت سال آینده انجام می شود.
به گزارش ایرنا، 'ریکاردو بوسی' رییس فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) از ایتالیا 'فردی ون گیلبرگن' معاون فیاپ‌ از بلژیک، کیارنگ علایی، ابراهیم بهرامی، ناصر محمدی، دکتر احمد حاجبی مدیرکل دفتر سلامت روان وزارت بهداشت و دکتر محمدرضا صائینی رئیس مرکز بهداشت استان زنجان و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان داوری آثار رسیده به دبیرخانه این رویداد‌ را انجام داده‌اند.
در پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس 'سلامت روان' دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان به عنوان رئیس جشنواره دکتر محمدرضا صائینی به عنوان دبیر و علی سامعی نماینده فیاپ در ایران به عنوان مدیر هنری حضور دارند.
9646/8068
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.