اخبار مرتبط

استاندار زنجان، حوزه گردشگری را از محورهای مهم توسعه در استان برشمرد و گفت: باید به ظرفیت های تاریخی، مذهبی و جاذبه های گردشگری شهرستان ها و روستاهای استان توجه جدی صورت گیرد.

به گزارش ایلنا از زنجان، فتح‌الله حقیقی، استاندار زنجان، در جمع مردم روستای قروه از توابع شهرستان ابهر، قروه را یکی از روستاهای تاریخی استان با قابلیت برخورداری از محوریت توسعه گردشگری تاریخی توصیف کرد و گفت: این روستا علاوه بر مردم با صفا، عزیز و ارزشمندی که دارد از ظرفیت های تاریخی و گردشگری بالایی نیز برخوردار است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 حقیقی توجه به حوزه گردشگری و رونق این صنعت را موجب اشتغالزایی و بهبود کسب و کار دانست و افزود: برای جذب گردشگران و افزایش سود حاصل از صنعت گردشگری در استان زنجان باید برنامه ریزی و اهتمام جدی داشت.

تعیین تکلیف وضعیت سه حلقه چاه عمیق در روستای قروه، ممانعت از ساخت باغ‌شهرها توسط افرادی غیر از کشاورزان در اراضی و باغات استان، بهبود وضعیت بناهای تاریخی شهرستان ابهر و ساماندهی اماکن و جاذبه های گردشگری شهرستان‌های استان از دیگر موضوعات مورد تاکید استاندار زنجان در این دیدار بود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.