به گزارش ایرنا، سید علی اکبر پورموسوی دوشنبه در نشست خبری پس از بازی بین دو تیم استقلال خوزستان و لخویا قطر اظهار کرد: پس از دریافت گل بچه های ما تمرکز خود را ازدست دادند و ضمن این که بازی در شرایط عادی بود یک گل دریافت کردیم.
سرمربی تیم استقلال خوزستان با اشاره به این که اگر بازیکنانم شجاعت بیشتری داشتند می توانستیم گل تساوی را بزنیم افزود:این شکست چیزی از ارزش بازیکنانم کم نمی کند.
وی ادامه داد: بازیکنان استقلال خوزستان باید بدانند که در فوتبال از هر دقیقه می توان استفاده کرد لذا باید حرفه ای تر بازی کنند و زود تسلیم حریف نشوند.
پورموسوی عنوان کرد: ما به تیمی باختیم که بسیار حرفه ای است و از بازیکنان بین المللی خوبی برخوردار است همچنین امکانات و تجهیزات باشگاهی مناسبی در اختیار دارد.
وی خاطرنشان کرد: این بازی برای ما تمام شد و باید به فکر دو بازی دیگر خود مقابل تیم های الجزیره و الفتح باشیم تا بتوانیم به دور بعد صعود کنیم.
سرمربی تیم استقلال خوزستان افزود:با توجه به این که نسبت به تیم الفتح یک بازی بیشتر در خارج از خانه انجام داده ایم این موضوع برایمان یک امتیاز مثبت محسوب می شود.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و لخویا قطر در هفته چهارم از دور برگشت جام قهرمانان آسیا با برتری 2 بر یک نماینده قطری ها به پایان رسید.
تیم استقلال خوزستان در حال حاضر با کسب 7 امتیاز در رده دوم گروه خود قرار دارد.
دیدار بین دو تیم الجزیره امارات و الفتح عربستان دو تیم دیگر گروه با تساوی بدون گل به پایان رسید و باعث شد استقلال خوزستان همچنان شانس صعود به مرحله بعد را داشته باشد.
شبک **6002**1917 **خبرنگار : پارسا شاکری **تنظیم :کبری آقازری**انتشار دهنده: سید محمد باقر نوربخش
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.