به گزارش ایرنا جواد نکونام جمعه شب در نشست خبری پس از دیدار مقابل گل گهر اظهار داشت: ابتدا به بازیکنان تیمم و هوادارانی که از تیم ما حمایت کردند تا به برد برسیم تبریک می گویم. حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم و می دانستیم که آنها چشم به ضدحملات و پاس‌های بلند دارند.

وی ادامه داد: میانگین قدی بازیکنان آنها بالا بود به همین دلیل روی به بازی مستقیم آوردند اما ما این موضوع را می‌دانستیم و به جز یک صحنه که دچار اشتباه شدیم در بقیه صحنه‌ها این مسئله را کنترل کردیم و بازی را در اختیار گرفتیم.

سرمربی تیم فولاد افزود: در نیمه دوم فضا برای ما باز شد و اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم گل‌های بعدی را زودتر بزنیم. در کل از عملکرد بچه‌های تیم راضی هستم و امیدوارم این روند ادامه یابد تا در آینده به موفقیت برسیم.

وی گفت: ما در بازی قبلی مقابل ذوب‌آهن خوب بازی کردیم و به این تیم موقعیتی ندادیم و در نیمه دوم تیم برتر میدان بودیم. ما برای هدف‌مان زحمت می‌کشیم و برای‌ تحقق آن تلاش می کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: در این دیدار داور قضاوت خوبی داشت و تمام برخوردها را به خوبی سوت زد. همانطور که از داوران انتقاد می‌کنیم کار خوب‌شان را هم باید بگوییم.

نکونام گفت: عده ای در خوزستان می‌خواهند که جایگاه فولاد بالا نباشد و اگر به این کارشان ادامه بدهند اسم آنها را اعلام می کنم . شما باهوش هستید و می‌دانید چه کسانی را می‌گویم. من برای فولاد مبارزه می‌کنم و می‌جنگم و توقع دارم همه به فولاد کمک کنند.  

وی گفت: تیمی که بسته بازی می‌کند و رو به پاس‌های بلند می‌آورد هافبک‌های ما را از جریان خارج می‌کند و در ضدحملات خطرناک می‌شود. حردانی ۳۵ دقیقه بازی کرد و ۲ موقعیت گل داشت که این موضوع بسته به شرایط بازی و تاکتیک تیم حریف است.

سرمربی فولاد اضافه کرد:  باید از بازیکنان‌مان بخواهم که الگوی‌شان ایوب والی باشد. او واقعاً برای ما فوق‌العاده کار می‌کند و به تمام معنا کاپیتان است. برخی  از بازیکنان شرایط سختی را برای تیم به وجود آوردند اما والی به عنوان کاپیتان تیم بزرگی می‌کند و من از او تشکر می‌کنم. 

سرمربی تیم فولاد در مورد شعارهایی که علیه او داده شد، افزود: من به نظر مردم احترام می‌گذارم و حرف‌های آنها برای من قابل احترام است. 

وی در مورد غیبت سینا مریدی بیان کرد: اگر او را دیدید سلام ما را هم برسانید، در کل اطلاعی از این بازیکن نداریم.

دیدار تیم های فولاد و گل گهر با برتری ۲ بر صفر فولاد به پایان رسید.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.