به گزارش ایرنا نیلوفر اردلان روز جمعه پس از باخت تیمش مقابل ملی حفاری اظهار داشت: بازی امروز از زیباترین بازی‌های لیگ بود و هر ۲ تیم فوق‌العاده سرعتی بازی کردند. ما امروز درس گرفتیم که هیچ گاه به بازی زیبا سه امتیاز نمی‌دهند و در کنار بازی خوب باید از فرصت‌های به دست آمده بهره لازم را ببریم.

وی با اشاره به اینکه ملی حفاری از بازیکنان باارزشی بهره می‌برد گفت: آنها در خانه و در مقابل هوادارانشان بازی می‌کردند و این موضوع کار ما را سخت‌تر می‌کرد اگرچه ما می‌توانستیم از این دیدار امتیاز کسب کنیم. 

سرمربی تیم سایپا افزود: جوان بودن تیم ما نتوانست بر تجربه حریف غلبه کند و بازی را واگذار کردیم. با توجه به شرایط جدول هدفمان از ابتدا این بود که بتوانیم جز چهار تیم بالایی جدول باشیم و به پلی‌آف برویم.

وی در خصوص نحوه بازی‌های لیگ در ۲ مرحله گفت: من با مرحله پلی‌آف موافق نیستم و معتقدم جذابیت لیگ از بین رفته و مسابقات بی‌معنا می‌شود، ۲ مرحله‌ای برگزار کردن مسابقات مثل این می‌ماند که ما یک سری بازی‌های مقدماتی سخت انجام دهیم و در نهایت در یک تورنمنت چهارجانبه در مقابل رقبای قدرتمندتری بازی کنیم.

اردلان با اشاره به اینکه از این باخت ناامید نمی‌شویم و به آینده امیدوار هستیم گفت: بازیکنانم امروز بسیار پرتلاش بازی کردند و از آنها راضی هستم؛ تیم ما نقاط ضعفی دارد که تلاش می‌کنیم آنها را برطرف کنیم و از بازی‌های خانگی امتیاز لازم را کسب کنیم.

وی ادامه داد: ما تاکنون خوب کار کردیم و سعی می‌کنیم در ادامه روند رو به رشدمان را طی کنیم. در نیم فصل دوم شرایط تیم ها متفاوت خواهد شد و بی‌شک همه به دنبال کسب امتیاز هستند لذا باید هوشیار باشیم و از فرصت‌های خود نهایت استفاده را ببریم. 

دیدار تیم‌های ملی حفاری و سایپا با برتری چهار بر ۲ ملی حفاری به پایان رسید.

در حال حاضر تیم‌های ملی حفاری و سایپا به ترتیب با ۳۲ و ۳۱ امتیاز در مکان‌های دوم و سوم رده بندی قرار دارند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.