کارخانه نورد میلگرد، مفتول و صنایع فلزی گروه ملی فولاد با تکیه بر دانش فنی و اراده بالا موفق شدند با حمایت سایر واحدهای فنی و پشتیبانی شرکت، تولید میلگرد سایز ۴۰ را عملیاتی نموده و این خط تولید را پس از ۴ سال فعال نمایند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، با توجه به سیاست جدید و تلاش گسترده مدیریت و کارکنان گروه ملی صنعتی فولاد ایران جهت  احیاء این شرکت و باز پس گرفتن سهم بازار و ایفای نقش محوری در اقتصاد منطقه و بویژه تاثیرگذاری در حوزه خودکفایی ملی، خوشبختانه مجموعه مدیریت و پرسنل توانمند کارخانه نورد میلگرد، مفتول و صنایع فلزی گروه ملی فولاد با تکیه بر دانش فنی و اراده بالا موفق شدند با حمایت سایر واحدهای فنی و پشتیبانی شرکت، تولید میلگرد سایز ۴۰ را عملیاتی نموده و این خط تولید را پس از ۴ سال فعال نمایند. این رویداد علاوه بر تکمیل سبد فروش، گامی مهم در جهت بی نیازی واردات این نوع محصولات می باشد.

لازم به ذکر است، به گفته مسلمی سرپرست محترم معاونت فنی و بهره برداری، این موفقیت پس از انجام تست های اولیه به جهت تولید متریال Round سایز ۴۰-۴۵-۵۰ بوده و در روزهای آینده خط یک بخش نوردمیلگرد با تولیدات Roundهای متنوع بجای Rebar به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

WhatsApp Image 2019-07-12 at 11.28.46 PM

WhatsApp Image 2019-07-12 at 11.28.48 PM(1)

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.