مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پیامی از رحیم فلاح زاده مدیر و کارکنان مخابرات منطقه خوزستان تقدیر نمود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پیامی به منظور پایداری ارتباطات مخابراتی و خدمت رسانی به هموطنان در بحران سیل اخیر استان، از رحیم فلاح زاده مدیر و همکاران آن مجموعه تقدیر و تشکر کرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در متن این تقدیرنامه آورده است:

بی شک بحران سیل که از ابتدای سال ۱۳۹۸ آغاز شد، آزمونی بود برای یکایک ما که بتوانیم در مراحل سخت زندگی با سرافرازی از آن عبور کنیم. فعالیت ها وکوشش های چشمگیر جنابعالی که نشان از حسن تدبیر، برنامه ریزی منسجم، مدیریت و سازماندهی مؤثر در شرایط بحرانی و سیل زده در استان پهناور خوزستان بود و نیز تلاشهای بی دریغ همکاران آن مجموعه که موجب پایداری ارتباطات مخابراتی و خدمت رسانی به هموطنان عزیز از ابتدای این بحران شد، شایسته بهترین تقدیرهاست.

این جانب ضمن تقدیر و تشکر از جنابعالی و همکاران محترم مخابرات آن منطقه، از خداوند متعال سلامتی، سعادتمندی و بهروزیتان را در تمام مراحل زندگی خواستارم.

گفتنی است، در پی وقوع سیل در استان خوزستان در روزهای نخست سال جاری، مدیر مخابرات منطقه با اعلام آماده باش کامل به کارکنان  در مناطق و شهرهای در معرض سیل و  اعزام فوری مهندسان و تیم های فنی و عملیاتی  به مناطق سیل زده و انجام اقدامات لازم در جهت حفظ و نگهداری ساختمانها و تجهیزات مخابراتی، شبکه ارتباطی مطلوب و پایداری به مردم شریف استان ارائه شد.

WhatsApp Image 2019-07-11 at 9.48.18 AM

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.