اخبار مرتبط

مجید شیرین کار روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیستمین دوره رقابت های اسنوکر قهرمانی کشور در بخش آقایان از روز 16 اسفند به مدت 9 روز در اندیمشک برگزار شد که علی قره گوزلو ملی پوش کشورمان به عنوان قهرمانی این مسابقات دست یافت.
وی با بیان اینکه مرحله نیمه نهایی این مسابقات با حضور چهار بازیکن سرشناس کشورمان برگزار شد، گفت: علی قره گوزلو، امیرحسین باقری فرد، احسان حیدری نژاد و حامد ذره دوست بازیکن راه یافته به مرحله نیمه نهایی این مسابقات بودند که درنهایت قره گوزلو و باقری فرد به دیدار نهایی صعود کردند.
شرین کار با بیان اینکه این مسابقات با حضور برترین های اسنوکر ایران برگزار شد، افزود: 160 ورزشکار از سراسر کشور در این مسابقات با هم به رقابت پرداختند که از این تعداد 59 نفر خوزستانی بودند.
وی اظهار داشت: حیدری نژاد به عنوان بازیکن خوزستانی حاضر در مرحله نیمه نهایی برابر حریف خود تن به شکست داد و به مقام سوم رسید.
رئیس هیات بولینگ و بیلیارد خوزستان اظهار داشت: احسان محمد قاسمی، علی محمد زمانی راد، الهام عباسی و شبنم شفیعی نسب چهار داور خوزستانی حاضر در این مسابقات بودند.
وی برگزاری مسابقات کشوری در خوزستان را موجب ارتقای سطح فنی بیلیارد بازان و مربیان خوزستانی دانست و افزود: برای برگزاری کلاس های ارتقای داوری و مربیگری نیز در سال 98 برنامه ریزی خواهیم کرد. همچنین سعی کردیم در سال های اخیر در گرفتن میزبانی مسابقات کشوری، برگزاری کلاس های آموزشی و همچنین کسب مقام در رده های مختلف سنی عملکرد خوبی داشته باشیم.
9879/6064
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.