• کدخبر: 1390989
  • منبع: mehrnews.com
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

محسن نجات در گفتگو با مهر عنوان کرد: تعداد ۱۹۵ هزار نفر را در ایستگاه‌های غربال‌گری ورودی شهرهای استان ارزیابی نموده‌ایم و افراد مشکوک را به‌مراکز درمانی معرفی نموده‌ایم.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در ادامه از به‌کارگیری اعضای داوطلب هیأت مذهبی و تشکل‌های مردم نهاد در ایستگاه‌های غربال‌گری خبر داد و گفت: با هدف جلوگیری از فرسایش نیروهای امدادی و به‌کارگیری آن‌ها در حوادث غیرمترقبه نیروهای داوطلب مردمی را به کمک نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر آورده‌ایم.

محسن نجات تصریح کرد: با توجه به ابعاد گسترده شیوع کرونا و حوادث طبیعی چون سیل، کد ۲ نیروی انسانی که شامل برخی از کارمندان اداری هستند را نیز در آماده‌باش کامل قرار داده‌ایم.

وی در ادامه افزود: درمانگاه هلال احمر با حداکثر توان در خدمت هم استانی‌های عزیز است، هرچند با فراخوان دانشگاه علوم پزشکی بسیاری از پزشکان درگیر مقابله با کرونا هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: با استقرار ۱۰ پزشک داوطلب در شهرستان‌های آشخانه، راز، فاروج و گرمه هم‌افزایی خوبی با دانشگاه علوم پزشکی استان جهت خدمت‌رسانی به مردم عزیز داریم.

وی در انتها ضمن گلایه از برخی مردم که بدون توجه به تذکرات اقدام به سفرهای غیرضروری می‌کنند، گفت: در یکی از سرکشی‌های میدانی که چند ساعتی در کنار همکارانم در ایستگاه غربال‌گری فاروج مشمول تب‌سنجی بودم، خودروهای شخصی زیادی را در جاده مشاهده می‌شد که در حال جابه‌جایی بین شهرهای مختلف بودند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1390989
  • منبع: mehrnews.com
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.