اخبار مرتبط

علی فراهی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس تصمیم شورای تامین شهرستان از دیروز پنجشنبه از ورود گردشگر و مسافرغیربومی به درگز جلوگیری به عمل آمده است.

وی ادامه داد: امروز این تعداد خودرو در محدوده راهدارخانه تیوان در جاده قوچان- درگز توسط عوامل انتظامی و بهداشت و درمان شهرستان متوقف شده و مجبور به بازگشت به شهر مبدا خود شده اند.

او اضافه کرد: توقف این خودروها و اعمال محدودیت در جاده یاد شده علاوه بر اینکه برای این گردشگران ایجاد مشکل و گرفتاری کرده بود موجب معطلی و دردسر برای مسافران بومی و ساکنان درگز نیز شد لذا از همه مسافران غیربومی که قصد سفر به درگز دارند را می خواهیم تا پایان رفع مشکل همه گیری ویروس کرونا از سفر به درگز خودداری کنند.

فرماندار درگز گفت: از فردا شنبه  نیز از تردد اتوبوس‌ها و مسافربرهای سواری در جاده درگز ـ قوچان جلوگیری خواهد شد و پلیس راهور، راهداری و عوامل مستقر در محدوده گردنه تیوان در صورت مشاهده، خودروهای مسافربر شخصی را متوقف خواهند کرد.

شهرستان مرزی درگز با ۷۵ هزار نفر در ۲۶۴ کیلومتری شمال غرب مشهد واقع است. تاکنون یک شهروند درگزی با سندرم حاد تنفسی در این شهرستان فوت کرده و ابتلای قطعی وی به کرونا در حال بررسی است.

تاکنون دو هزار و ۵۴۴ بیمار مبتلا به عفونت‌های حاد تنفسی در بیمارستانهای استان خراسان رضوی بستری شده‌اند که هزار و ۶۰۴ نفر از این تعداد بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده‌اند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.