معاون تجاری مخابرات منطقه خراسان رضوی روز شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: پنج هزار و ۵۰۰ کیوسک تلفن همگانی از این تعداد در شهرستان مشهد و بقیه در سایر شهرستان‌های استان مستقر هستند.
سعید موسوی‌نژاد با اشاره به اینکه زیرساخت‌های بسیار خوبی در حوزه تلفن ثابت و تلفن همگانی در خراسان رضوی وجود دارد افزود: شرکت مخابرات ایران به منظور دسترسی آسان کاربران تلفن همگانی به کارت‌های قابل شارژ، طرح به روز رسانی تلفن‌های همگانی را به اجرا در آورده است.
وی اضافه کرد: مشترکان برای فعال‌سازی کارت تلفن قدیمی می‌توانند با مراجعه به مراکز مخابراتی و پس از ثبت کارت تلفن به نام مشتری، رمز چهار رقمی کارت خود را دریافت کنند.

معاون تجاری مخابرات منطقه خراسان رضوی گفت: در صورتی که مشتریان کارت تلفن جدید هم خریداری کنند آن کارت به نام مشتری ثبت و رمز چهار رقمی به کارت تلفن اختصاص می‌یابد و در کارت های جدید مبلغی به عنوان شارژ اولیه موجود است.
موسوی نژاد افزود: با توجه به قابل شارژ بودن کارت‌های تلفن، مشترکان  از دور انداختن آن پس از اتمام شارژ خودداری کنند و در صورتی که مشترک هنگام استفاده از کارت تلفن خود پیام کارت غیر مجاز را در دستگاه تلفن همگانی مشاهده کرد به مراکز مخابراتی مراجعه کند.

استان شش میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان چهار میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک فعال مخابرات در قالب شبکه خدمات همراه اول دارد.

همچنین شرکت مخابرات خراسان رضوی خدمات خود را به افزون بر دو میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک تلفن ثابت ارائه می‌کند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.