مسئول کمیته ورزش اداره ها، سازمان‌ها و نهادهای هیات ورزش همگانی خراسان رضوی روز شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: علاوه بر کارکنان دستگاه‌های اجرایی، کارکنان نیروهای مسلح، بانک‌ها، شهرداری‌ها و اداره های نیمه دولتی استان نیز در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

محمد رضا چین سری افزود: بانوان در رشته‌های ورزشی دارت، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، والیبال، بدمینتون، طناب کشی، تیراندازی با کمان و داژبال (وسطی) و کارکنان مرد نیز در رشته‌های دارت، آمادگی جسمانی، مچ اندازی، شنا، فوتسال، کشتی، شطرنج، بدمینتون، طناب‌کشی و تیراندازی با طپانچه به رقابت می‌پردازند.

وی ادامه داد: تاکنون این رقابت‌ها در رشته های دارت، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی به پایان رسیده و مسابقات در رشته فوتسال نیز در هفته چهارم رقابت‌ها با حضور بیش از ۴۵۰ فوتسالیت از اداره های استان خراسان رضوی در حال برگزاری است.

مسئول کمیته ورزش اداره ها، سازمان‌ها و نهادهای هیات ورزش همگانی خراسان رضوی گفت: این رقابت‌ها در سایر رشته های ورزشی به تناوب به صورت تیمی و انفرادی برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی نیروی انسانی ۶۷ دستگاه دولتی این استان ۱۳۴ هزار و ۵۸۴ نفر است که از این تعداد، ۵۱ درصد مرد و ۴۹ درصد زن هستند.  

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.