رئیس پلیس راهور بردسکن گفت: تردد روزانه 480 دستگاه ماشین های سنگین از خیابان ها و بلوارهای سطح شهر بردسکن جان مردم را تهدید می کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بردسکن، سرگرد روح الله نخعی در این خصوص گفت: با توجه به اینکه بردسکن در یک شاهراه ارتباطی قرار گرفته است و مسیر تردد وسائط نقلیه سبک و سنگین برای عزیمت به جنوب کشور و شمال و مشهد مقدس است به خاطر نبود کنارگذر تمامی وسائط نقلیه سنگین از خیابان های فجر ، بلوار 13 آبان و قدس تردد می‌کنند که متاسفانه تاکنون تصادفات دلخراشی از جمله فوت 4 دانش آموز رخ داده است.

وی عنوان کرد: در 4 ماهه اول امسال 75 فقره تصادف جرحی و یک فقره تصادف فوتی داشته ایم که نسبت به مدت مشابه سال قبل 34 درصد کاهش درتصادف جرحی و در تصادفات منجر به فوت نیز افزایشی نداشته ایم.

وی با انتقاد از تاخیر در تکمیل پروژه کنار گذر بردسکن که 15 سال است همچنان نیمه تمام رها شده است، گفت: متاسفانه 19 درصد از تصادفات جرحی 4 ماهه اول امسال در مسیر تردد وسائط نقلیه سنگین به وقوع پیوسته است که ضرورت دارد هرچه سریع‌تر پروژه کنار گذر بردسکن تعیین تکلیف شود. 

رئیس پلیس راهور بردسکن بر رفع نقاط حادثه خیز در خیابان‌های طالقانی ، بلوار امام رضا و بولوار 13 آبان و فعال شدن  پارک حاشیه ای در خیابان های اصلی شهر بردسکن نیز تاکید کرد.

سرگرد نخعی با اشاره به پارک 300 ماشین سنگین شامل کامیون و تریلی ها در خیابان ها و بلوارهای شهر خواستار راه اندازی پارکینگ مختص ماشین های سنگین شد که در این رابطه باید با کمک بخش خصوصی به این مهم ورود پیدا کرد.

وی عنوان کرد: خوشبختانه در حوزه شهرهای انابد و شهرآباد تصادفات قابل کنترل است و از زحمات و تلاش‌های شهرداران بردسکن ، انابد و شهرآباد در حوزه مباحث ترافیکی تقدیر کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.