فرماندار بردسکن از بهره برداری و کلنگ زنی بیش از 60 پروژه عمرانی و خدماتی در گرامی داشت هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بردسکن، مجتبی شاکری در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت که با حضور مدیران دستگاههای اجرایی و خدماتی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: این پروژه ها با اعتبار 54 میلیارد تومان مورد افتتاح و کلنگ زنی قرار می‌گیرند که یکی از این پروژه ها آغاز عملیات گازرسانی به 11 روستای شهرستان است که بالغ بر 22 میلیارد تومان اعتبارات پروژه ها را به خود اختصاص داده است.

وی  بیان کرد: 32 پروژه با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد تومان در مناطق روستایی و 29 پروژه  با اعتبار 16 میلیارد تومان در مناطق شهری است که در مجموع بیش از 70 درصد اعتبارات این پروژه ها در مناطق روستایی است.

فرماندار بردسکن تعداد کل پروژه های قابل افتتاح را 46 پروژه اعلام کرد و گفت: طبق دستور سازمان مدیریت برنامه و بودجه هیچ پروژه جدیدی در هفته دولت کلنگ زنی نمی شود مگر اینکه دارای کد اعتباری باشد.

وی این مطلب را به مدیران دستگاههای اجرایی متذکر شد: پروژهایی در طول هفته  دولت  افتتاح خواهد شد که از هر لحاظ تکمیل و بدون هیچ گونه نقصی باشد درغیر این صورت روبان آن بریده نخواهد شد.

وی از مدیران خواست از افتتاح پروژه های تکراری و یا طرح های کوچک که ارزش افتتاح را ندارند پرهیز کنند.

وی بر مردم محور بودن پروژه های هفته دولت تاکید کرد و گفت: هفته دولت بهترین فرصت برای بیان خدمات و دستاوردهای دولت  است و مدیران باید با اطلاع رسانی و انعکاس آن از طریق خبرنگاران مردم را در جریان خدمات انجام شده  قرار دهند.

شاکری گفت:برای ما کیفیت پروژه ها مهم تر از سرعت پیشرفت فیزیکی پروژه ها است که می طلبد مدیران به این مهم توجه کنند که منجر به پایین بودن کیفیت پروژه ها نشود.

وی از پی گیری های جدی دکتر بنیادی نماینده مردم شهرستان در اخذ مجوز احداث درمانگاه تامین اجتماعی و آغاز عملیات گازرسانی به 11 روستای شهرستان تقدیر کرد و گفت:پروژه گازرسانی به 11 روستای منطقه کوهپایه بردسکن در قالب فاز چهار هفته دولت کلنگ آن با حضور مسئولان استانی به زمین زده خواهد شد و پروژه درمانگاه تامین اجتماعی نیز در زمینی به مساحت 9 هزار متر مربع عملیات آن در سال جاری آغاز می‌شود.

وی همچنین گفت:مجوز ساخت بیمارستان 170 تختخوابی بردسکن نیز گرفته شده است و با توجه به تعهد 10 میلیارد تومانی خیران در ساخت این پروژه  امید است هرچه سریعتر این تعهد محقق شود تا شاهد آغاز عملیات اجرایی این پروژه نیز در شهرستان باشیم.

فرماندار بردسکن در پایان از ستاد اجرایی فرامین حضرت امام(ره) و از پی گیری های سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره) در توزیع 241 بسته لوزام خانگی به سیل زدگان و خانواده های نیازمند شهرستان نیز تقدیر کرد.

در این جلسه غلامحسین غفوری به عنوان دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان بردسکن معرفی شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.