رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی از تشکیل ستاد برگزاری بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، احسان اصولی با تبریک قطعی شدن حضور تیم فوتبال پدیده در رقابت‌ها جام باشگاه‌های آسیا گفت: اولین حضور آسیایی فوتبال خراسان قطعا برای فوتبال استان منشا اثرات مثبتی است و نه تنها جامعه فوتبال، بلکه کل استان باید در این مسیر همراهی کنند.

وی تصریح کرد: برگزاری رقابت‌های بین‌المللی شرایط خاصی را می‎طلبد و به همین دلیل باید یک هماهنگی میان دستگاه‌های مرتبط با این موضوع برقرار شود و در همین راستا ستاد برگزاری بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا توسط هیات فوتبال راه‌اندازی خواهد شد.

وی ادامه داد: از آنجایی که این رویداد برای کل استان مهم است و مشهد به عنوان پیشانی نظام جمهوری اسلامی ایران، آبروی کشور محسوب می‌شود، پیشنهاد می‌کنم استاندار خراسان رضوی عهده‌دار مسئولیت این موضوع شوند تا اهمیت آن برای تمام دستگاه‌های اجرایی مشخص باشد.

225494

اصولی با تاکید بر همراهی تمام دستگاه‌های اجرایی در این مسیر افزود: امیدوارم مشهد مقدس بتواند میزبان خوبی برای این رویداد بین‌المللی باشد.

رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی بر همراهی فوتبال استان با باشگاه پدیده تاکید کرد و گفت: امیدوارم تیم فوتبال پدیده با یک آماده‌سازی مناسب فنی و روحی پا به رقابت‌های سال آینده لیگ‌برتر و جام باشگاه‌های آسیا بگذارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.