اخبار مرتبط

ژاله فرامرزیان روز پنجشنبه در مجمع سالیانه فدراسیون پزشکی وزرشی در مشهد افزود: نوع شناسه ای که برای هیاتهای ورزشی صادر می شود به گونه ای است که این هیاتها، نهادهای مدنی و معاف از مالیات تلقی می شوند.
وی ادامه داد: بیمه ورزشی باید جدی گرفته شود و پوشش بیمه ای، علاوه بر ورزشکاران باید سایر فعالان عرصه ورزش را نیز در بر بگیرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: جنس فدراسیون پزشکی ورزشی حمایت از ورزشکاران است که متاسفانه با مجموعه ای از مسائل که سلامت آنها را تهدید می کند مواجه هستند.
فرامرزیان افزود: فدراسیون پزشکی ورزشی باید نظام برنامه ای مناسب برای ارتقاء سطح سلامت و امنیت ورزش قهرمانی داشته باشد همچنین برخی باشگاههای ورزشی نیز محیط امنی برای حضور جوانان و نوجوانان نیستند که باید این مساله نیز حل شود.
وی ادامه داد: اماکن و فضاهای ورزش همگانی نیز از نظرات پزشکان بی بهره است در حالی که مکانهای ورزشی باید با تایید فعالان هیاتهای پزشکی ورزشی بنا شود تا کمتر شاهد آسیب ورزشکاران باشیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: برای عملیاتی کردن این موضوعات در وزرات ورزش و جوانان با فدراسیون پزشکی ورزشی هرگونه همکاری و تعاملی خواهیم کرد.
مجمع سالیانه فدراسیون پزشکی ورزشی امروز پنجشنبه با حضور معاون توسعه مدیریت وزارت ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون و روسای هیاتهای پزشکی ورزشی استانهای کشور در مشهد برگزار شد و کلیات برنامه عملیاتی سال 1398 فدراسیون پزشکی ورزشی در این مجمع به تصویب اعضا رسید.
1922/7505
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.