مدیر آموزش و پرورش بردسکن گفت: دو نفر از دانش آموزان عامل درگیری در هنرستان کارو دانش شهید هنرور اخراج موقت شدند.

غلامحسین غفوری در تماس تلفنی با خبرنگار ایلنا گفت: در پی نزاع و درگیری بین 4 دانش آموز  هنرستان کار و دانش شهید هنرور بردسکن دو نفر از دانش آموزان که هسته اصلی این نزاع بودند اخراج موقت شدند.

وی با اشاره به اینکه در همان لحظات اولیه نزاع میان دانش‌آموزان، تذکرهای لازم به آنها اعلام شد، گفت: در این خصوص جلسه‌ای تشکیل و طی آن 2 نفر از دانش‌آموزان که هسته اصلی این نزاع بودند، اخراج موقت شدند.

مدیر آموزش و پرورش بردسکن با اشاره به علل مختلفی که می‌تواند نزاع دانش‌آموزان در مدارس پسرانه را به دنبال داشته باشد، بیان کرد: دراین رابطه مدیر هنرستان را احضار کرده‌ام و با تشکیل شورای معلمان و اظهارات دبیران دراین رابطه تصمیماتی  اتخاذ شد.

وی به آوردن موتورسیکلت توسط برخی از دانش آموزان به مدارس اشاره کرد و گفت: این گروه سنی هنوز در سنی که بتوانند به‌صورت قانونی موتورسیکلت داشته باشند، نیستند، ولی متاسفانه والدین با خرید موتور برای آنان موجب خطراتی را برای دانش‌آموزان به‌وجود می‌آورند.

مدیر آموزش و پرورش بردسکن افزود: براساس قانون دانش‌آموزان نمی‌توانند با موتورسیکلت به مدرسه بیایند.

گدر نزاع دانش‌آموزان هنرستانی در بردسکن بر اثر وارد شدن شی سخت بر سر یکی از دانش‌آموزان وی مصدوم می‌شود که بلافاصله به اورژانس بیمارستان ولی‌عصر بردسکن منتقل و دادستان بردسکن در حال رسیدگی به این پرونده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.