اخبار مرتبط

آیت الله سید احمد علم الهدی روز سه شنبه در مراسم توزیع سه هزار و 800 سری جهزیه و بسته های معیشتی در حاشیه شهر مشهد افزود: پاسداری از انقلاب اسلامی، رسالت اصلی سپاه است و هر آنچه در حوزه حفاظت و پاسداری از انقلاب تفسیر شود جزء رسالتهای این نهاد است.
وی ادامه داد: به دلایل مختلف و برخی ضعف مدیریتها مشکلات اقتصادی و معیشتی برای مردم ایجاد شده است و این مشکلات باعث می ‌شود توان مقاومت مردم ضعیف شود و سپاه پاسداران برای تقویت توان مقاومت وارد عرصه تامین مسائل معیشتی مردم محروم شده است.
امام جمعه مشهد گفت: اقداماتی که به منظور تقویت توان اقتصادی نقاط محروم انجام می شود مردم را به نقطه ایثار می ‌رساند که هیچ قدرتی نمی تواند آنها را مستأصل کند و آنان نیز می توانند قدرتمندتر در مقابل استکبار بایستند لذا امید است شاهد گسترش این فعالیتها باشیم.
آیت الله علم الهدی با اشاره به ولادت حضرت زهرا(س) گفت: زوجهای جوان باید با تبعیت از روش امیرالمؤمنین(ع) و حضرت زهرا(س) در زندگی سعی کنند خصوصیات زندگی مشترک آن دو بزرگوار را در زندگی خانوادگی خود پیاده کنند چون اگر زندگی با این فرهنگ پیش برود پر از صمیمیت و عشق و کانون خوشی و عزت می شود و چنانچه این صمیمیت نباشد زندگی به کانون خشونت و مشکلات تبدیل می‌شود.
قرارگاه اجتماعی و امنیتی شهید برونسی وابسته به سپاه امام رضا (ع) مشهد امروز همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) 300سری جهیزیه، سه هزار جفت کفش و پوشاک و پنج هزار سبد معیشتی را با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و فرمانده سپاه این استان بین نیازمندان حاشیه شهر مشهد توزیع کرد.
1922/7507
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.