مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی گفت: عشایر خراسان جنوبی با توان بالا در چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر کشور شرکت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، حسین حسین پور، در جمع خبرنگاران گفت: چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر کشور از 24 تا 27 مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور اقوام و عشایر و ایلات مختلف کشور برگزار و عشایر خراسان جنوبی با توان بالا در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

وی افزود: این نمایشگاه با   محوریت "نقش روستائیان و عشایر در سال رونق تولید" در آستانه برگزاری است.

مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه خراسان جنوبی دارای توانمندی و ظرفیت‌های بالایی است و این نمایشگاه‌ها می‌تواند بستر مناسبی برای ارائه این توانمندی و ظرفیت‌ها باشد، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه فرصت مغتنمی برای معرفی و عرضه ظرفیت‌های تولیدی عشایر استان است .

حسین پور خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه تشکل‌های عشایری خراسان جنوبی از جمله صندوق خرد زنان عشایری، در حوزه‌های مختلفی از قبیل بومگردی‌های عشایری، گیاهان دارویی، صنایع دستی، محصولات تولیدی لبنی حضور خواهند داشت و گوشه‌ای از عملکرد خود را در خدمت رسانی به عشایر در معرض دید عموم قرار خواهند داد .


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.