سید کمال‌الدین میرجعفریان روز سه‌ شنبه در نشست شورای فنی استان خراسان جنوبی افزود: این حجم کاری در زمینه اجرای ساختمان‌سازی و طرح‌های زیرساختی در سطح استان شکل گرفته به طور مثال ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان یکی از این حجم کاری است که اشتغال زیادی را در پی خواهد داشت.

 وی بیان کرد: تولیدکنندگان بومی استان نیز تلاش کنند ظرفیت‌سازی بالایی را ایجاد کنند و به جای فروش گرانتر محصولات با عرضه خدمات بیشتر سود خود را افزایش دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از اعضای شورای فنی استان خواست با یک راهبرد جدی کیفیت و کمیت برنامه‌های حوزه کاری خودشان را دنبال کنند تا شاهد حداکثر راندمان و بهره‌وری در زمینه اجرای پروژه‌ها باشیم.

وی گفت: طرح‌های عمرانی باید با بیشترین کیفیت اجرا شود و این روند در شرایط غیرمترقبه‌ای که پشت سرگذاشته ایم و شرایط احتمالی که پیش رو داریم در نظر گرفته شود.

میرجعفریان اضافه کرد: عمده آسیب در اجرای طرح‌ها مسائل فنی است که باید با همکاری دستگاه‌های فنی و تخصصی مدنظر قرار گیرد تا در زمان بحران دچار کمترین آسیب شویم زیرا کیفیت بالای طرح‌های عمرانی در زمان بحران کمترین آسیب را دارد.

وی گفت: جایگاه پیمانکاران و مشاوران طرح‌ها برای ما محترم است اما باید در حوزه کاری خود نهایت دقت را داشته و از بعد فنی و اخلاقی پایبند باشند.

معاون استاندار خراسان جنوبی از دستگاه‌های اجرایی استان خواست با وقت و دقت بیشتر کیفیت طرح‌های عمرانی در دست اجرا را مورد نظارت جدی قرار دهند و در نهایت آنها در روند اجرا تصمیم‌گیر باشند.

وی افزود: همچنین آموزش‌های لازم علمی و عملی به سازندگان ارائه شود تا بتوانند با حساسیت ویژه طرح‌ها را دنبال کنند و در اجرای طرح‌ها خروجی کار از همه لحاظ مدنظر قرار گیرد.

۷۵۵۶*۳۰۲۸

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.