با حضور خادمین حرم امام هشتم(ع)، زوج جوان عشایری درح زیر سایه پرچم شمس الشموس راهی خانه بخت شدند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، ظهر امروز ۲۳ تیر، همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) خدام حرم مطهر رضوی مهمان منطقه محروم و مرزی شهرک عشایری شهر درح شدند و با حضور پرچم حرم رضوی این منطقه عطرآگین شد.

مردم مومن و متدین و دلدادگان به اهل بیت(ع) در میان طوفان شن و گرمای طاقت فرسا از کاروان خدام امام هشتم(ع) استقبال کردند.

در ادامه جشن متفاوت عقد زوج جوان در شهرک عشایری شهر درح با حضور خادمین حرم امام هشتم(ع) و زیر سایه پرچم رضوی برگزار شد و این زوج راهی خانه بخت شدند.

این زوج جوان در کمال ساده زیستی و توکل بر خدا در روزهای سخت و در پرتو اهل بیت(ع) و امام رضا(ع) زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

جشن آغاز زندگی مشترک این زوج جوان در میان  فضای آغشته به عطر رضوی برگزار شد و آنها بنای اولیه زندگی مشترک خود را با تبرک به ساحت منور حضرت رضا(ع) بنا نهادند.

کمیته امداد امام خمینی(ره) سربیشه مبلغ یک میلیون تومان، نمایندگی آستان قدس رضوی سبد کالا و بسته های غذایی، جمعیت جوانان سرزمبن خورشید استان نیز سفر دو روزه مشهد مقدس و خادمین حرم امام هشتم(ع) نیز هدایای متبرک رضوی به این زوج جوان اهدا کردند.

حجت الاسلام محسن شراهی، مبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید نیز در این جلسه گفت: باید از زندگی تجملاتی پرهیز کرد و همیشه اهل بیت(ع) و خدا را در زندگی خود داشته باشیم و از اهل بیت(ع) در زندگی اجتماعی و فردی کمک بگیریم.

انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.