تهرانی ها از این روز منتظر باران باشند

هواشناسی تهران بروز ناپایداری جوی به‌تدریج افزایش ابر، گاهی همراه با بارش پراکنده و وزش باد شدید و در ارتفاعات استان بارش باران و برف را پیش‌بینی کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش پراکنده در تهران از چهارشنبه (۲۰ دی‌ماه) و افزایش نسبی دما تا سه‌شنبه (۱۹ دی‌ماه) خبر داد.

طبق گزارش ایسنا بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، طی سه روز آینده وضعیت جوی استان تهران آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود همچنین از اواخر وقت یکشنبه تا اواخر وقت دوشنبه (۱۷ و ۱۸ دی‌ماه) به دلیل پایداری نسبی جو در نواحی پرتردد و صنعتی در بعضی ساعات غبار محلی، افزایش نسبی آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

از بعد از ظهر روز چهارشنبه (۲۰ دی‌ماه) تا اواخر هفته با بروز ناپایداری جوی به‌تدریج افزایش ابر، گاهی همراه با بارش پراکنده و وزش باد شدید و در ارتفاعات استان بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود.

تا روز سه شنبه افزایش نسبی دما و روز پنج شنبه (۲۱ دی‌ماه) کاهش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، توچال با کمینه دمای ۱۵- درجه سانتیگراد سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۸ دی‌ماه) صاف همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه (۱۹ دی‌ماه) کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی افزایش باد با حداقل دمای ۸  و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید