رگبار باران در این استان ها + اسامی

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار پراکنده در ارتفاعات چند استان خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار پراکنده در نقاط مختلف و وزش باد شدید در شرق کشور خبر داد.

صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا افزود: امروز در ارتفاعات استان‌های مازندران ،اردبیل، ارتفاعات مرکزی، کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان شمال و شرق هرمزگان و یکشنبه در اردبیل ،گیلان، مازندران، جنوب استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان، شمال و شرق هرمزگان شمال، فارس، ارتفاعات زاگرس مرکزی به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در نقاط مستعد گردوخاک رخ می دهد.

وی افزود: دوشنبه تا چهارشنبه در اکثر مناطق کشور جو پایدار و آسمان صاف خواهد بود. تنها در ارتفاعات مازندران در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود.

به گفته ضیاییان روز یکشنبه در اردبیل و استان‌های ساحلی خزر دما به‌طور نسبی کاهش می‌یابد و پدیده غالب در شرق کشور طی روزهای آینده همچنان وزش باد شدید، گاهی گردوخاک و کاهش کیفیت هوا خواهد بود

 وی افزود: یکشنبه دریای خزر مواج و متلاطم خواهد بود.

ضیاییان در پایان گفت: طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا ( ۱۳ شهریور) صاف و از بعد از ظهر افزایش باد، اواخر وقت وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و روز جمعه ( ۱۳ شهریور) کمی ابری، از بعد از ظهر وزش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. 

دیدگاه تان را بنویسید