اعلام قیمت‌ میوه های شب عید 1402 + جدول

فهرست قیمت‌های منتشر شده توسط اتحادیه صنف حق‌العمل‌کاران میوه تره‌بار تهران نشان می‌دهد که میوه‌های عیدانه که بیشتر مرکبات و سیب است، نسبت به میوه‌های دیگر قیمت مناسب تری دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ بازار میوه حاکی از قیمت‌های مناسب میوه‌های پرمصرف در ایام عید است اما درمجموع قیمت ها نسبت به روزهای قبل افزایش یافته در این میان میوه های وارداتی رکورددار گرانی هستند.

 

فارس نوشت؛ قیمت‌هایی که اتحادیه صنف حق‌العمل کاران میوه تره‌بار تهران منتشر کرده نشان می‌دهد که قیمت‌ها نسبت به روزهای اخیر اندکی تکان خورده و افزایش یافته است.

 

نزدیک شدن به عید دلیل اصلی رشد قیمت‌ها می‌تواند باشد که فروشنده‌ها زودتر به پیشواز افزایش قیمت‌ها رفته اند، آنها انتظار دارند که چون در ایام عید تقاضا بیشتر می‌شود قیمت ها هم باید بالاتر برود.

 

فهرست قیمت‌های منتشر شده توسط اتحادیه صنف حق‌العمل‌کاران میوه تره‌بار تهران نشان می‌دهد که میوه‌های عیدانه که بیشتر مرکبات و سیب است، نسبت به میوه‌های دیگر قیمت مناسب تری دارد اما نسبت به روزهای قبل افزایش یافته است، اما میوه های وارداتی رکوددار گرانی هستند.

 

هر کیلو پرتقال تامسون شمال کیلویی 12 تا 25 هزار تومان و پرتقال رسمی شمال 6 تا 15 هزار تومان و پرتقال جنوب 30 تا 45 هزار تومان در میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران به فروش می رود.

 

سیب لبنانی زرد هم بین 15 تا 40 هزار و سیب لبنانی قرمز بین 15 تا 35 هزار تومان عرضه می شود.در این بازار لیمو شیرین هم کیلویی 15 تا 28 هزار تومان است. نارنگی هم از کیلویی 15 تا 55 هزار تومان وجود دارد.


انار هم که به اواخرفصل خود رسیده به کیلویی 25 تا 60 هزار تومان رسده است.

 

در این میان میوه های و ارداتی پیشتاز گرانی هستند موز  اکوادور از کیلویی 55 تا 65 هزار تومان و موز هندی از کیلویی 45 تا 57 هزار تومان به فروش می رود.

 

آناناس هم از کارتنی 900 هزار تومان تا یک میلیون و 250 هزار تومان است.

 

پیاز هم در این بازار که چند هفته ای گران شده از کیلویی 17 تا 25 هزار تومان است با وجود قول مکرر مسئولان وزارت جهاد کشاورزی پایین نیامده است.

 

 

قیمت ها به این شرح است:

 

 

0qh2fo3qk7o8hiiduh
 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید