برنامه جدید واتساپ مشخص شد + عکس

وب‌سایت WABetaInfo که تاکنون منبع معتبر برای چندین خبر افشاشده مربوط به واتس اپ بوده است، برای اولین بار این خبر را منتشر کرده و طی آن اعلام می‌کند که کاربران macOS بالاخره به‌زودی چیزی را دریافت خواهند کرد که می‌توانند مشابه با نسخه‌ی دسکتاپ ویندوز، از آن استفاده کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ واتس اپ چندی پیش نسخه‌ی بتا اپلیکیشن پیام‌رسان جدید خود را برای Windows و Microsoft Store منتشر کرده بود و اکنون این شرکت، اعلام کرده است که درحال کار بر روی برنامه دسکتاپ جدیدی برای macOS اپل می‌باشد تا بتوانید دستگاه خود را از WhatsApp اندروید یا iOS، به نسخه‌ی macOS آن متصل کنید.

وب‌سایت WABetaInfo که تاکنون منبع معتبر برای چندین خبر افشاشده مربوط به واتس اپ بوده است، برای اولین بار این خبر را منتشر کرده و طی آن اعلام می‌کند که کاربران macOS بالاخره به‌زودی چیزی را دریافت خواهند کرد که می‌توانند مشابه با نسخه‌ی دسکتاپ ویندوز، از آن استفاده کنند. البته، تجربه واقعی چیزی‌ست که ممکن است متفاوت باشد و با توجه به اینکه چگونه این ویژگی منتشر خواهد شد، می‌تواند در آینده تغییر کند.

همان‌طور که در اسکرین‌شات به‌اشتراک‌گذاشته‌شده در پایین می‌بینید، وقتی برای اولین بار واتس اپ را برای macOS راه‌اندازی می‌کنید، باید گوشی خود را با اسکن QR Code پیوند دهید که به‌عنوان‌مثال می‌توانید این کد را که توسط برنامه تولید می‌شود، توسط گوشی هوشمند متصل‌به اکانت واتس اپ خود، اسکن کنید. کاربران اندرودی همچنین می‌توانند دستگاه‌های خود را نیز برای macOS پیوند دهند. این بدان معناست که آن‌ها نیازی به استفاده از آیفون برای کار با نسخه مخصوص سیستم‌عامل مک واتس اپ ندارند.

 

واتس اپ

 

علاوه‌بر این، منبع مذکور همچنین اشاره می‌کند که چگونه این شرکت رابط کاربری را بهبود بخشیده و استفاده از واتس اپ در مک و برنامه بومی آن که با Mac Catalyst ساخته شده است را آسان‌تر خواهد بود. متأسفانه، این برنامه هنوز مراحل توسعه‌ی خود را سپری می‌کند و نمی‌توانید آن را دانلود کنید.

اپلیکیشنی که در macOS منتشر می‌شود، چیزی است که نباید آن را ساده تلقی کرد؛ بااین‌حال، هنوز خیلی زود است که بگوییم بالاخره چه زمانی این برنامه به‌صورت رسمی ارائه خواهد شد./ ترنجی

دیدگاه تان را بنویسید