تشکیل یک اکیپ برای رسیدگی به سرقت‌های احتمالی از بهشت زهرا

روابط عمومی سازمان بهشت زهرا با رد شایعات افزایش سرقت اعلام کرد: سرقت هایی در دوره های پیشین از گلزار مطهر شهدا صورت می‌گرفت توسط خانواده‌ها گزارش می‌شد اما در این دوره اکیپی را ایجاد کردیم که سرقت‌های احتمالی را احصا کرده و گزارش می‌دهد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ روابط عمومی سازمان بهشت زهرا در گزارشی اعلام کرد که  درب های سازمان بهشت حضرت زهرا(س) ۷۲۰ ساعت به صورت شبانه روزی و بدون حاشیه به روی زائران گلزار شهدا باز بود.

در این گزارش آمده است که به منظور رفاه زائران گلزار شهدا در ماه رمضان المبارک و امکان زیارت قبور متبرک شهدا و استمداد از آن ها در این شب های عزیز، و به پیشنهاد مدیریت سازمان، درب های بهشت حضرت زهرا و گلزار شهدا به صورت بیست و چهار ساعته در این شب های عزیز به روی زائران باز بود و نظم و قانون مداری زائران گلزار شهدا به لطف خدا این شب های معنوی و برنامه های متعدد مذهبی، بدون حاشیه و ان شاءالله با دستاوردهای معنوی و اخلاقی تا سحرگاه ادامه داشت.

همچنین روابط عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) با رد برخی شایعات مبنی بر افزایش سرقت‌ها در این شب‌های عزیز تاکید می کند: سرقت هایی در دوره های پیشین از گلزار مطهر شهدا صورت می‌گرفت توسط خانواده‌ها گزارش می‌شد اما در این دوره اکیپی را ایجاد شد که سرقت‌های احتمالی را احصا می‌کند و گزارش می‌دهد.

البته این اکیپ ایجاد شده، تمامی نواقص، نیازمندی‌های تعمیرات و سرقت‌های ادوار گذشته را نیز شناسایی و گزارش می‌کند زیرا در دوران گذشته بسیاری از این موارد، گزارش هم نشده بود.

در این مدت حضور تیم مدیریت جدید، تاکنون بیش از ۱۵۰ حجله تعمیر و بازسازی شده است و هر گزارشی که این اکیپ ارائه دهد، رصد و جایگزین می شود. البته این شناسایی‌ها همچنان ادامه دارد.

در پایان یادآور می شود  گلزار شهدای بهشدت زهرا ، وسعت ۱۹ هکتاری دارد که پیش از این هم گزارش سرقت از این گلزار شریف می شد و اکنون تعداد گزارش ها با برقراری شهردار شب، افزایش دوربین های رصد و نیروهای دژبان بسیار محدود شده است.

 

*عکس تزئینی است.

دیدگاه تان را بنویسید