در تعطیلات عید فطر، محدودیت‌های ترافیکی در شمال ادامه‌ دارد

سرپرست پلیس راه کشور گفت: از شب گذشته شاهد ترافیک سنگینی در مسیرها بودیم و ناچار شدیم که در این مسیرها محدودیت ترافیکی ایجاد کنیم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ سرپرست پلیس راه کشور از افزایش تردد در شهرهای شمالی کشور خبر داد و گفت:‌ به دلیل ترافیک سنگین، اجرای محدودیت های ترافیکی را در دستور کار قرار دادیم و این طرح تا پایان تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد.

طبق گزارش ایرنا، سرهنگ سیاوش محبی روز سه شنبه در گفت وگویی خبری اظهار کرد: در مسیر  شمال به جنوب آزاد راه شمال - تهران و همچنین در جاده چالوس از مرزن آباد به سمت کرج از ساعت ۹ صبح محدودیت ترافیکی اجرا شده و تا پایان یافتن بار ترافیکی این محدودیت ادامه دارد.

وی تاکید کرد: از شب گذشته شاهد ترافیک سنگینی در این مسیرها بودیم و ناچار شدیم که در این مسیرها محدودیت ترافیکی ایجاد کنیم.

به گفته سرهنگ محبی، در مسیرهای تهران - فیروزکوه و تهران - هراز نیز شاهد بار ترافیکی پرحجم اما روان هستیم.

وی افزود: اکنون شاهد بارش باران همراه با پدیده مه گرفتگی در مسیرهای شمالی کشور هستیم، به همین جهت به رانندگان توصیه می کنیم با رعایت سرعت مطمئن در مسیرها حرکت کنند.

سرپرست پلیس راه کشور ادامه داد: در سایر مسیرهای کشور شاهد بار ترافیک سبک هستیم و فقط در شهرهای شمالی کشور با ترافیک سنگین مواجه هستیم.

وی از مسافران شهرهای شمالی کشور خواست که زمان سفر خود را مدیریت کرده و در صورت امکان، بازگشت خود را به روز جمعه موکول نکنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید