یک تذکر مهم به مشمولان سربازی: ثبت نام در سامانه «سخا» الزامی شد

سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به اینکه سامانه اینترنتی سازمان وظیفه عمومی به سامانه خدمات الکترونیک انتظامی (سخا) متصل شده است، لذا کلیه مشمولان برای بهره مندی از خدمات اینترنتی سازمان وظیفه عمومی از جمله ثبت درخواست معافیت تحصیلی، خروج از کشور و ... باید ابتدا در سامانه خدمات الکترونیک انتظامی (سخا) ثبت نام کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: سامانه «سخا» پل ارتباطی خدمات اینترنتی سازمان وظیفه عمومی است و همه مشمولان برای بهره‌مندی از خدمات اینترنتی این سازمان باید در سامانه سخا ثبت نام کنند.

طبق گزارش پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به اینکه سامانه اینترنتی سازمان وظیفه عمومی به سامانه خدمات الکترونیک انتظامی (سخا) متصل شده است، لذا کلیه مشمولان برای بهره مندی از خدمات اینترنتی سازمان وظیفه عمومی از جمله ثبت درخواست معافیت تحصیلی، خروج از کشور و ... باید ابتدا در سامانه خدمات الکترونیک انتظامی (سخا) ثبت نام کنند.

متقاضیان باید با کدملی و شماره تلفن همراهی که به نام خود فرد است در سامانه ثبت نام و کلمه عبور دریافت کنند.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

دیدگاه تان را بنویسید