جی پلاس

ادعای خبرنگار عربستانی از پرونده جدید و کرونایی تراکتور +عکس

یکی از مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا توضیحاتی درباره وضعیت دیدار تراکتور ایران و النصر عربستان ارائه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، امروز (چهارشنبه) با مثبت شدن تست کرونای دو بازیکن تراکتور، این باشگاه طی نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا یا باید دیدار مقابل النصر را به تعویق بیندازد، یا تراکتور از حضور در مسابقه انصراف می‌دهد.

تسنیم نوشت: یکی از مدیران AFC در گفت‌وگو با سایت عربی «کوره» در همین باره اظهار داشت: قوانین AFC درخصوص برگزاری بازی‌ها در شرایط شیوع کرونا بسیار شفاف است و همه باشگاه‌ها با آن آشنا هستند. در بند 4.3 آیین‌نامه مسابقات به صراحت آمده اگر تیم مورد نظر به هر دلیلی، کمتر از 13 بازیکن برای یک مسابقه داشته باشد (شامل یک دروازه‌بان)، نمی‌تواند در آن بازی به میدان برود و خودش مسئول بازی نکردن در این دیدار است که این موضوع، انصراف از مسابقه تلقی می‌شود.
 
وی در ادامه گفت: کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال بررسی نامه و در نظر گرفتن شرایط ویژه است که در دوره فعلی رقابت‌ها، اعمال این شرایط به‌خاطر برنامه بازی‌ها امری دشوار است. پس احتمال کمی دارد که وضعیت تراکتور، جزو شرایط ویژه محسوب شود و محتمل‌ترین گزینه، در نظر گرفتن انصراف تراکتور و صعود النصر به مرحله یک‌چهارم نهایی خواهد بود.

نواف الاسیوی خبرنگار سعودی مدعی شد کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست باشگاه تراکتور برای تعویق دیدار مقابل النصر عربستان در مرحله 1/8 نهایی لیگ قهرمانان آسیا موافقت نکرد و به این ترتیب تیم النصر این دیدار را با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید.

تراکتوری ها گفته بودند در صورت عدم تعویق مسابقه از حضور در لیگ قهرمانان آسیا کناره گیری خواهند کرد.

IMG_20210908_185254_710

دیدگاه تان را بنویسید