نایب رئیس مجلس مطرح کرد:

بانک ها موظف می شوند وام مسکن 400 میلیون تومانی پرداخت کنند

بانک مرکزی و سیستم بانکی بر اساس قانون جهش تولید مسکن موظف می شوند که برای واحدهای مسکونی شهری ۴۰۰ میلیون تومان وام با اقساط پلکانی و برای مسکن‌های روستایی تا ۲۵۰ میلیون تومان پرداخت کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ نایب رئیس مجلس گفت: طبق قانون جهش تولید مسکن، بانک‌ها مکلف به اعطای وام ۴۰۰ میلیون تومانی برای واحدهای مسکونی شهری خواهند شد.

 

علی نیکزاد یکشنبه در جمع خبرنگاران درباره قانون جهش تولید مسکن اظهار داشت: بانک مرکزی و سیستم بانکی بر اساس قانون جهش تولید مسکن موظف هستند ۳۶۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای این قانون اختصاص دهند و وام برای واحدهای مسکونی شهری ۴۰۰ میلیون تومان با اقساط پلکانی و برای مسکن‌های روستایی تا ۲۵۰ میلیون تومان باید پرداخت شود.

 

نیکزاد تصریح کرد: البته بر اساس تورم پیش بینی شده میزان تسهیلات در سال‌های آینده افزایش خواهد یافت و این مساله در قانون جهش تولید مسکن پیش بینی شده است. مجلس حتماً بر اجرای دقیق و صحیح قانون جهش تولید مسکن نظارت خواهد کرد.
 
 
 
 

چگونه سالی یک میلیون مسکن ساخته می‌شود؟

نیکزاد نایب رئیس مجسل گفت: در دولت احمدی نژاد سالی یک میلیون مسکن ساختیم پس این وعده شدنی است. در ساخت مسکن نیازی به ارز نداریم حتی خدمات فنی و مهندسی را به آمریکا می بریم.

 

دیدگاه تان را بنویسید