پربازده ترین بازار هفته کدام بود؟ + مقایسه

بورس طی هفته گذشته تنها بازار مثبت، اعلام شده بود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛   برخلاف چند ماه گذشته که در جدول بازدهی هفتگی بازارها بورس همیشه با افت همراه بوده اما پربازده ترین بازار هفته تنها بازار مثبت بورس بود.

بورس

تنها بازاری که در این هفته رشد کرد بورس بود که شاخص کل آن ۵٫۷ درصد افزایش یافت.

براساس داده‌های سازمان بورس و اوراق بهادار، شاخص کل بورس در پایان هفته قبل روی سطح یک میلیون و ۱۴۱ هزار واحدی قرار داشت اما در این هفته با رشد ۶۶ هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۲۱۳ هزار واحدی رسید.

طلا

قیمت طلای ۱۸ عیار در یک هفته بعد از انتخابات ریاست جمهوری حدود ۳۰ هزار تومان کاهش یافته است.

براساس داده‌های شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز، قیمت طلای ۱۸ عیار در روز ۲۷ خرداد یعنی پنجشنبه هفته قبل یک میلیون و ۶۵ هزار تومان بود. اما در حال حاضر این فلز ارزشمند به قیمت یک میلیون و ۳۳ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. یعنی در یک هفته اخیر سه درصد افت کرده است.

سکه

سکه نیز همانند طلا در هفته اخیر افت کرده است. قیمت سکه امامی در پایان هفته قبل ۱۰ میلیون و ۸۰۳ هزار تومان بوده است. سکه طرح جدید در این هفته ۵۲۰ هزار تومان ( ۴٫۸ درصدی) افت کرد و به رقم ۱۰ میلیون و ۲۸۲ هزار تومان رسید.

دلار

صرافی ملی آخرین نرخ دلار هفته قبل را ۲۴ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرد اما در این هفته اندکی کاهش قیمت داشت به طوری که ۲۴ هزار و  ۳۵۰ تومان را تجربه کرد. افت قیمت دلار طی این هفته کمتر از یک درصد بود.

دیدگاه تان را بنویسید