sport

مهدی قایدی گفت: اگر بازی به من برسد سعی می‌کنم قدر پیراهن تیم ملی را بدانم. از مردم می‌خواهم ما را دعا کنند و تیم ملی را تنها نگذارند.

جی پلاس، مهدی قایدی در گفتگویی زنده در برنامه شب‌های فوتبالی در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی ایران گفت : تمام تمرکزمان روی بازی با هنگ کنگ است. بازیکنان آرامش خوبی دارند. بین بازیکنان رفاقت وجود دارد و با روحیه خوب به مسابقات می‌رویم.

وی در خصوص اینکه تنها نماینده استقلال در تیم ملی است، تصریح کرد: اولین حضورم در تیم ملی در یک تورنمنت رسمی است. انگیزه زیادی دارم. امیدوارم با پیراهن مقدس تیم ملی هواداران را شاد کنم.

مهاجم استقلال که با برنامه شب های فوتبالی صحبت می کرد، در خصوص ترافیک خط حمله تیم ملی و اینکه آیا فکر می‌کند به او فرصت بازی می‌رسد؟ تاکید کرد: هدفمان صعود از این مرحله است. ان شاءالله با ۴ برد روز ۲۵ خرداد مردم و خودمان را خوشحال کنیم. به هر حال انگیزه‌هایم را حفظ می‌کنم. اگر بازی به من برسد سعی می‌کنم قدر پیراهن تیم ملی را بدانم. از مردم می‌خواهم ما را دعا کنند و تیم ملی را تنها نگذارند.

قایدی در پایان درباره شرایط آب و هوایی جزیره کیش گفت: من به این هوا عادت دارم ولی برای بازیکنان دیگر، سخت بود. هوای بحرین بدتر است ولی به این چیزها فکر نمی‌کنیم. تمرکزمان روی بازی‌ها است و می‌خواهیم با چهار برد به ایران برگردیم.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1511518
ارسال نظر