sport

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اختلاف این فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان گفت: اکنون زمان اختلاف نیست و زمان همکاری است.

جی پلاس، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم در حاشیه مراسم امضاء تفاهم‌نامه فدراسیون فوتبال با جزیره کیش برای ساخت کمپ تیم‌های ملی گفت: این توافق نامه بین فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی و منطقه آزاد کیش است که کار بزرگی بود. در راستای آماده سازی تیم ملی زحمات زیادی کشیده شد و اردوی خوبی تا اینجا از لحاظ امکاناتی و لجستیکی برگزار شده است. 

وی افزود: به هر صورت فدراسیون این نیاز را احساس می‌کرد با توجه به اینکه در حوزه منطقه خلیج فارس معمولا با تیم‌های عربی در رده های مختلف هم گروه هستیم،  در راستای نگاه توسعه‌ای و ظرفیت‌ سنجی‌هایی  و ظرفیت‌سازی هایی که برنامه ریزی کرده از تمام ظرفیت‌های موجود در کشور در راستای توسعه فوتبال و نگاه عدالت و توسعه‌ای استفاده کند.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: بخشی از دیدارهای انتخابی ما در رده ها و حوزه‌های مختلف مقابل کشورهای حوزه خلیج فارس است و یکی از بهترین مکان‌ها که می تواند به ما کمک کند و زیرساخت‌هایش هم از سایر مناطق جلوتر است منطقه آزاد کیش است. از ماه‌های قبل صحبت کرده و برنامه‌ریزی کرده بودیم. برهمین اساس این تفاهم نامه آماده شد و امیدواریم به یک موافقت نامه تبدیل شود تا قابلیت اجرایی داشته باشد و بتوانیم برنامه ریزی کرده و کار عملیاتی - اجرایی را شروع کنیم.

عزیزی خادم افزود: نگاه فدراسیون فوتبال بر واقع‌گرایی و عملگرایی است. من هم بسیار خوشحالم. روز بسیار بزرگی برای فدراسیون بود و ان شالله بحث عملیاتی شدن  و اجرایی شدن کمپ تیم ملی رقم بخورد که اتفاق میمون و مبارکی برای فوتبال ایران است.

وی درباره اینکه مهدی فروردین تاکید کرده بودجه ای که سازمان برنامه و بودجه برای فدراسیون فوتبال در نظر گرفته 52 میلیارد است و 20 میلیارد نیست و اینکه 20 میلیارد دیگر از این مبلغ هم امروز واریز شده است، گفت: باید از زحمات نوبخت و همچنین علی عسگری، ریاست سازمان صدا و سیما  که واقعا دلسوزانه پیگیر هستند تشکر کنم. طبق صحبتی که روز گذشته با سازمان مدیریت داشتیم این بخش واریز شد و احتمالا امروز در اختیار فدراسیون قرار می‌گیرد. باید از رئیس سازمان مدیریت برنامه و بودجه تشکر کنیم که انصافا کمک کرده است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اختلاف فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش درباره این بودجه گفت: اکنون زمان اختلاف نیست و زمان همکاری است. امیدوارم همه کمک کنند و کنار هم قرار بگیریم تا دل مردم عزیزمان را در این شرایط اقتصادی شاد کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1511438
ارسال نظر