گلزنی این بازیکن استقلال پس از ۳۰۶ روز

آرمان رمضانی در حالی دیرهنگام ترین گل فصل استقلال را در آبادان به ثمر رساند که از آخرین گل او ۳۰۶ روز می‌گذشت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم فوتبال استقلال در حالی شب گذشته موفق شد صنعت نفت را در آبادان شکست دهد که این دیدار تا دقیقه ۹۵ بدون گل در جریان بود و در این دقیقه آرمان رمضانی مهاجمی که در دقیقه ۸۲ به بازی آمد با استفاده از اشتباه محمد طیبی مدافع باتجربه صنعت نفت و تعلل فرزین گروسیان، دروازه این تیم را باز کرد تا این گل هم دیرهنگام ترین گل این فصل آبی پوشان و هم اولین گل رمضانی با پیراهن این تیم باشد.

مهر نوشت؛ اما این همه ماجرا نیست و آرمان رمضانی در حالی اولین گلش را با پیراهن استقلال در دیداری مهم به ثمر رساند که وی مدت‌ها بود موفق به زدن هیچ گلی نشده بود.

آخرین باری که پای آرمان رمضانی به گل باز شده بود، به زمان حضورش در تیم سایپا در لیگ نوزدهم باز می‌گشت که وی در دیداری که در تاریخ ۹۹/۵/۲ بین سایپا و شاهین بوشهر برگزار شد و به تساوی یک-یک انجامید، در دقیقه ۶۸ گلزنی کرد که این آخرین گل وی بود.

رمضانی در حالی بعد از ۳۰۶ روز موفق به گلزنی شد که هنوز دقایق بازی‌اش برای استقلال در لیگ برتر به یک نیمه نرسیده است. رمضانی در لیگ برتر تنها در ۴ بازی مقابل پیکان، ذوب آهن، پرسپولیس و صنعت نفت با پیراهن آبی به میدان رفت و در حالی که جمع دقایق حضورش در میدان از ۴۱ دقیقه تجاوز نکرد، اولین گلش را با پیراهن این تیم به ثمر رساند.

تک گل ۳ امتیازی رمضانی برای استقلال در بازی مقابل صنعت نفت، منجر به صعود دو پله‌ای آبی پوشان در جدول و قرار گرفتن آنها در رده سوم جدول رده بندی شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید