واکنش رسانه های اسپانیایی به قهرمانی اتلتیکو+ تصاویر

مطبوعات اسپانیا در جلد امروز خود به قهرمانی اتلتیکومادرید در لالیگا صحبت کردند و از نمایش درخشان تیم سیمئونه حرف زدند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، شب گذشته اتلتیکومادرید با پیروزی سخت مقابل رئال وایادولید قهرمان فصل 2020-2021 اسپانیا شد و توانست پس از 7 سال قهرمان لالیگا شود. سیمئونه از سال 2011 که وارد باشگاه اتلتیکو شد، توانست این تیم را به یکی از قدرت‌های بزرگ اروپا بدل سازد و حالا نیز توانست دوباره به 2 قطبی بارسا و رئال پایان دهد و خودش جام را بالای سر ببرد.

مطبوعات اسپانیا در جلد امروز به قهرمانی اتلتیکو پرداختند و از سیمئونه و تیمش تمجید کردند.

مارکا مادرید با تیتر «تلاش و زحمت کشیدن قهرمانی می‌آورد» به تمجید از تیم سیمئونه پرداخت و آنها را شایسته قهرمانی در اسپانیا دانست.

آ.اس مادرید نوشت که این قهرمانی مزه شکوه می دهد و از درخشش سیمئونه در تیم مادریدی صحبت کرد.

واکنش رسانه های اسپانیا به قهرمانی اتلتیکو

موندو چاپ بارسلونا «اتلتیکوی قهرمان»‌ را به روی جلد برد و از گل زیبای گریژمان در بازی تشریفاتی بدون مسی مقابل ایبار نوشت.

 

واکنش رسانه های اسپانیا به قهرمانی اتلتیکو

 

اسپورت بارسلونا با تیتر «اتلتیکو قهرمان شد رئال فصل را بی‌جام تمام کرد» با طعنه در خصوص تیم رقیب صحبت کرد. اسپورت نوشت که رئال با وجود برد نتوانست قهرمان لالیگا شود و این فصل را بدون جام به پایان رساند. 

رسانه بارسایی در خصوص برد بارسلونا در شب غیبت مسی نیز نوشت: یک پیروزی و تمام شدن این سیکل!

بارسایی‌ها اعتقاد دارند و امیدوار هستند که با مدیریت لاپورتا، اشتباهات دوران مدیریت بارتومئو تکرار نشود و این تیم بتواند به مسیر قهرمانی بازگردد. بارسلونا پس از سال 2008 که دو فصل متوالی قهرمانی لالیگا را از دست داد، دوباره این امتیاز منفی را تکرار کرد و دوباره قهرمانی لیگ را از دست داد. 

البته بارسلونا می تواند امیدوار باشد که دوران سال 2008 که فوتبال را متحول کرد دوباره سراغشان بیاید و فصل بعد را با قهرمانی به پایان برسانند. 

 

واکنش رسانه های اسپانیا به قهرمانی اتلتیکو

 

 

 

واکنش رسانه های اسپانیا به قهرمانی اتلتیکو

دیدگاه تان را بنویسید