حرف های بازیکنان پرسپولیس پس از برد در دربی 95

بازیکنان پرسپولیس پس از برد در دربی 95 حرف های جالبی زدند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب رقابت های هفته بیست و سوم لیگ برتر امروز به مصاف هم رفتند و این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ پوشان به پایان رسید . در ادامه مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از این پیروزی را می خوانید؛

ترابی:من شروع کننده دعوا نبودم/ از نادری عذر می‌خواهم 

مهدی ترابی پس از پیروزی مقابل استقلال در دربی 95 در میکسدزون گفت: خدا را شاکرم که توانستیم 3 امتیاز بازی را بگیریم.خیلی این برد برای ما مهم بود. می‌دانستیم برای ادامه مسیر و قهرمانی به این برد و 3 امتیاز نیاز داریم.امیدوارم بتوانیم این روند خوب خودمان را ادامه دهیم.

ترابی در خصوص اینکه شروع کننده دعوای و درگیری انتهای بازی بود، اظهار داشت: نه، من شروع کننده دعوا نبودم. یک صحبتی خودم با محمد نادری کردم. از او عذرخواهی می‌کنم و از همه بینندگان که فکر کردند من شروع کننده دعوا بودم نیز معذرت می‌خواهم.

وی در خصوص عملکرد داوری نیز گفت: آقای اکبریان بعد از گلی که ما زدیم، یک مقداری می‌توانست برای ما چند خطا بگیرد ولی این اتفاق رخ نداد. در مجموع عملکرد ایشان خوب بود. 

کامیابی نیا: درگیری‌ آخر بازی طبیعی بود!

 کمال کامیابی نیا پس از برد پرسپولیس در دربی اظهار کرد: به همه هوادارانمان تبریک می‌گویم و امیدوارم از این پیروزی خوشحال شده باشند.

او درباره درگیری آخر بازی دو تیم گفت: حساسیت بازی بالا بود و این اتفاقات هم طبیعی بود. امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

هافبک پرسپولیس درباره قضاوت تیم داوری گفت: چون اولین قضاوتش در داربی بود، خوب قضاوت کرد.

حسینی: کارشناسان جواب باشگاه استقلال را خواهند داد/ کار بزرگی کردیم

سید جلال حسینی پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر گفت: بازی سختی بود. ما در بازی قبل مقابل سپاهان فشار زیادی را متحمل شدیم و امروز کار سختی مقابل یکی از تیم های قدرتمند لیگ برتر داشتیم. امروز همه بازیکنان تلاش کردند و توانستیم به پیروزی برسیم.

وی درخصوص درگیری‌های پایان بازی، عنوان کرد: متاسفانه به دلیل فشار بازی‌ها شاهد برخی رفتارها هستیم. ما در دو هفته اخیر دو بازی سخت مقابل دو تیم مدعی داشتیم. کار بازیکنان پرسپولیس خیلی بزرگ بود. بعد از برگشت از هند که انرژی زیادی از ما گرفت توانستیم دو بازی سخت را پشت سر بگذاریم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص اعتراض باشگاه استقلال به عملکرد داور در بازی امروز خاطرنشان کرد: کارشناسان جواب خواهند داد!

مغانلو: پرسپولیس همین الان هم قهرمان است/ مهم نیست چه کسی گل می‌زند

شهریار مغانلو پس از برتری یک بر صفر پرسولیس در دربی 95 اظهار داشت: بازی خوبی را انجام دادیم که خوشبختانه به سه امتیاز هم رسیدیم. این برد را به هواداران تبریک می‌گویم.

وی در مورد تاثیرگذاری اش روی گل آل کثیر گفت: مهم نیست که چه کسی گل می‌زند، بلکه مهم برد تیم است.

مهاجم پرسپولیس که زانویش را بسته بود، در مورد مصدومیتش گفت: چیزی خاصی نیست و باید ببینیم چه پیش می‌آید.

مغانلو در مورد اینکه فکر می‌کنید پرسپولیس به پنجمین قهرمانی می‌رسد یا خیر، تاکید کرد: چرا نرسد، همین الان هم ما قهرمانیم.

کنعانی‌زادگان: رباط مچ پایم پاره بود اما با آمپول بازی کردم

محمد حسین کنعانی‌زادگان درباره برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 95 اظهار داشت: خدا را صد هزار مرتبه شکر می‌کنم. بازی خیلی خوبی بود. دو تیم برای کسب سه امتیاز می جنگیدند اما موقعیت های بیشتری داشتیم. خدا را شکر توانستیم دل هواداران مان که جای آنها در ورزشگاه خالی بود شاد کنیم. 

وی درباره اینکه با توجه به میزان مصدومیتش احتمال داشت به این مسابقه نرسد، گفت: الان هم می توانید این مصدومیت را ببینید. رباط مچ پای من پاره شد اما می‌دانستم هواداران یک برد طلب دارند. خدا را شکر می‌کنم توانستیم این را به دست آورده و تقدیم طرفداران کنیم. قبل از این گفتم با آمپول بازی خواهم کرد و این کار را هم انجام دادم.

مدافع پرسپولیس درباره گرفتگی صدای خود در جریان این مسابقه توضیح داد: آخر بازی درگیری شد که من قصد جدا کردن داشتم. دلیل گرفتگی صدای من این موضوع بود.

کنعانی‌زادگان درباره دلیل این درگیری گفت: بازیکن حریف روی پای سرلک تکل زد و پس از آن درگیری شروع شد. من برای جدا کردن رفتم اما از نیمکت استقلال به زمین آمدند و دعوا شد اما این موضوع تمام شد. در زمین هم زیاد داد زدم.

وی درباره دلیل اخراج فرشاد فرجی عنوان کرد: حواس من به اخراج فرجی نبود و فقط دیدم به وی کارت قرمز دادند.

پهلوان: این پیروزی مبارک هواداران پرسپولیس 

احسان پهلوان بعد از برتری پرسپولیس در دربی 95، اظهار داشت: خدا را شکر به چیزی که حق‌مان بود رسیدیم. این پیروزی مبارک همه هواداران باشد.

وی در خصوص درگیری‌های پایان مسابقه عنوان کرد: از این اتفاقات در فوتبال است بازی حساس بود و به خاطر همین مسأله از این اتفاقات در آن رخ می‌دهد.

دیدگاه تان را بنویسید