sport

شب گذشته در چارچوب هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فولاد در مصاف با السد قطر شکست یک بر صفر را تجربه کرد تا کار صعودش به مرحله بعد سخت شود.

جی پلاس، شب گذشته در چارچوب هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، فولاد در مصاف با السد قطر، شکست یک بر صفر را تجربه کرد تا کار صعودش به مرحله بعد سخت شود.

در جدول گروه D السد با 10 امتیاز صدرنشین، النصر با 8 امتیاز دوم و فولاد با 5 امتیاز در رده سوم قرار گرفته است. تیم الوحدات اردن نیز با 4 امتیاز در قعر جای دارد.

السد قطر با پیروزی برابر فولاد و شکست النصر مقابل الوحدات توانست به صدر برسد و ژاوی به مدعی اول صعود به مرحله بعد نام گیرد. البته بازی پنج شنبه السد و النصر عربستان می تواند صعود اول این گروه را مشخص کند و باید دید چه نتیجه‌ای در پی خواهد داشت.

پیروزی السد مقابل فولاد باعث شد تا مطبوعات قطری به تمجید از شاگردان ژاوی بپردازند و از این برد و صدرنشینی صحبت کنند.

روزنامه الوطن قطر در گزارشی با تیتر «السد در گروه آسیایی به صدر رسید» از پیروزی برابر نماینده ایران صحبت کرد. الوطن نوشت که السد بازی را قوی و سریع آغاز کرد و توانست با موقعیت‌های متعددی دروازه فولاد را تهدید کند.

استاد دوحه قطر نوشت که صدرنشین این گروه با یک گل فولاد را شکست داد و به مسابقات حذفی نزدیک شد. این رسانه قطری در گزارش خود از گلزنی نام تائه هی با پاس گل زیبا و شسته رفته حسن الهیدوس نوشت و از موقعیت سوزی بونجاح صحبت کرد.

الکاس قطر در صفحه توییتری خود نوشت که السد با یک گل بدون پاسخ از فولاد، نماینده ایرانی را شکست داد و به صدر جدول گروه چهارم رسید.

الرایه قطر نیز در کنار پیروزی السد برابر فولاد از برد مهم الوحدات مقابل النصر عربستان صحبت کرد و نوشت: السد قدر پیروزی نماینده اردن مقابل عربستان را دانست و توانست به صدر جدول گروه خود صعود کند.

انتهای پیام/

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1507228
ارسال نظر