sport

سعید مظفری‌زاده درباره دیدار الوحده و پرسپولیس گفت: در آخرین دقایق نیمه اول داور در برخورد ترابی و بازیکن اماراتی به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد که ما در تصاویر دیدیم ترابی مرتکب تخلفی که کارت زرد بگیرد، نشد و این بازیکن اماراتی بود که تخلف کرد.

جی پلاس، سعید مظفری‌زاده درباره قضاوت ایلگیزِ ازبکستانی در دیدار پرسپولیس و الوحده امارات اظهار داشت: در دقیقه 14 داور به درستی خطای مدافع الوحده در پشت محوطه را اعلام و کارت زرد نیز به درستی به این بازیکن داده شد. در دقیقه 20 اعتراض شهریار مغانلو بی‌مورد بود و داور به درستی تصمیم به ادامه بازی گرفت. همچنین در دقیقه 27 اعلام خطا در پشت محوطه جریمه پرسپولیس به درستی اعلام شد.

تسنیم نوشت؛ وی ادامه داد: در نخستین دقیقه وقت اضافه نیمه اول مهاجمان پرسپولیس اعتقاد داشتند که بازیکنان حریف در هنگام ضربه سر خطا کرده‌اند که این اعتراض نیز بی‌مورد بود. در آخرین دقایق نیمه اول داور در برخورد ترابی و بازیکن اماراتی به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد که ما در تصاویر دیدیم ترابی مرتکب تخلفی که کارت زرد بگیرد، نشد و این بازیکن اماراتی بود که تخلف کرد.

این کارشناس داوری عنوان کرد: در دقیقه 72 خطا‌های متوالی مدافعان الوحده روی بازیکنان پرسپولیس، داور را مجاب کرد که یکی از بازیکنان الوحده را با کارت جریمه کند. در دقیقه 75 نیز به درستی وحید امیری کارت زرد گرفت. در دقیقه 82 داور مطابق با قانون بازیکن الوحده  را به دلیل تکل خشن روی شجاعی با کارت قرمز جریمه کرد.

مظفری‌زاده یادآور شد: به طور کلی می‌توانم بگویم که تیم داوری این بازی قضاوت خوبی داشتند و اشتباه تاثیرگذاری مرتکب نشدند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1507181 منبع: تسنیم
ارسال نظر