sport

صبری لموشی سرمربی الدحیل در آستانه دیدار مجدد با استقلال گفت: بار دیگر فردا مقابل استقلالی قرار می گیریم که در بازی رفت یک بازی عجیب و غریب را شاهد بودیم. در بازی رفت بازیکنان تلاش زیادی کردند و با عزم راسخ موفق شدند در دقایق پایانی به پیروزی برسند. با آن برد خود را صدرنشین گروه کردیم و این امری خوب است.

جی پلاس؛ سرمربی الدحیل پیش از دیدار با استقلال، گفت: می خواهیم در این بازی هم برنده شویم و صدرنشینی خود را تحکیم ببخشیم.

تیم فوتبال استقلال بامداد (یکشنبه) در چهارمین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الدحیل قطر می رود.

در همین رابطه صبری لموشی سرمربی الدحیل در نشست خبری این بازی گفت: بار دیگر فردا مقابل استقلالی قرار می گیریم که در بازی رفت یک بازی عجیب و غریب را شاهد بودیم. در بازی رفت بازیکنان تلاش زیادی کردند و با عزم راسخ موفق شدند در دقایق پایانی به پیروزی برسند. با آن برد خود را صدرنشین گروه کردیم و این امری خوب است.

وی افزود: یک بازی سخت دیگر مقابل استقلال داریم و باید در این بازی نیز برنده شویم تا بتوانیم صدرنشینی خود را تحکیم ببخشیم. در این بازی نیز به دنبال برد هستیم و  بدون شک این بازی برای هر دو تیم شانس مساوی خواهد داشت چون هر دو تیم شناخت خوبی از یکدیگر کسب کردند. می دانیم استقلال بازیکنان خوبی در ترکیب خود دارد اما الدحیل هم بازیکنان توانمند و شناخته شده ای دارد. می توانیم در داخل زمین حرف های خود را بزنیم. باید در اوج تمرکز و آمادگی باشیم تا بتوانیم در این بازی نیز برنده شویم.

سرمربی الدحیل در پایان گفت: در بازی رفت شاهد به ثمر رسیدن گل های زیادی در بازی بودیم. فشار روی بازیکنان و خستگی بالاست و هر هفته انجام دو بازی کار سختی است. همچنین علاوه بر آن ماه رمضان و روزه گرفتن بازیکنان نیز روی عملکرد بازیکنان تاثیر می گذارد ولی ما خود را برای این بازی آماده کردیم تا بتوانیم نتیجه مطلوب را کسب کنیم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1506669
ارسال نظر