sport

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: در دیدار با نیروی هوایی از دقیقه ۷۰ به بعد از نظر بدنی افت کردیم.

جی پلاس؛ رسول خطیبی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نیروی هوایی عراق در سومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی بیشتر فیزیکی بود و ما سعی کردیم در جنگ‌های تک به تک پیروز باشیم و در این امر هم تا حدودی موفق بودیم، اما از دقیقه 70 به بعد شرایط‌مان طوری بود که از نظر بدنی افت کردیم. تیم عراقی هم بعد از آن شانس بیشتری داشت، اما در مجموع فکر می‌کنم بازیکنان ما از نظر تمرکز بالا بودند و موقعیت آنچنانی ندادیم. چند موقعیت هم داشتیم که گل نکردیم.

وی افزود: باید ریکاوری خوبی از این به بعد داشته باشیم، چون تیمی که بتواند در این فشردگی بازی‌ها ریکاوری خوبی داشته باشد، بهتر عمل می‌کند. بازی‌ها از این به بعد سخت‌تر می‌شود و امیدوارم خوب ریکاوری کنیم که در بازی بعدی کم نیاوریم و هر تیمی شرایط بدنی بهتری داشته باشد، می‌تواند نتیجه بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره عملکرد محمدرضا اخباری، دروازه‌بان تیمش خاطرنشان کرد: از نظر دروازه‌بان در این دوره از مسابقات جزو چهار تیم گروه، بهترین دروازه‌بان را داریم که خیلی راحت و با تمرکز بالا دروازه‌بانی می‌کند و از این بابت مشکلی نداریم.

خطیبی درباره اینکه تیمش یک امتیاز کسب کرد، گفت: برای سه امتیاز آمده بودیم، اما نمی‌دانم شما خبرنگاران چرا از داوری سؤال نمی‌پرسید.

وی سپس ادامه داد: جای سؤال دارد برای ما و اعتراضی هم نداریم. بازی قبلی یک پنالتی برای ما گرفته نشد و این بازی هم بازیکنان حریف روی زمین افتادند و 7-8 تعویض شد، اما داور فقط سه دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد و این برای من جای تعجب دارد.

همچنین محمدرضا اخباری که در پایان دیدار تراکتور و نیروی هوایی عراق به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، گفت: بازی سنگینی بود و از قبل انتظار آن را داشتیم. کادرفنی با توجه به آنالیزهایی که داشت، گفته بود بازی ما فیزیکی است.

وی ادامه داد: نیروی هوایی سعی کرد بازی را کنترل کند و با وقت تلف کردن جریان بازی را از ما بگیرد و به هدفش رسید.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1506307
ارسال نظر