life

اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک ضمن بررسی وضعیت کاروان اعزامی به توکیو، جدول هزینه‌های ارزی و ریالی کاروان برای اعزام را تصویب کردند.

جی پلاس، هشتادو دومین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز(دوشنبه- 30 فروردین) به ریاست دکتر صالحی امیری و با حضور اعضا برگزار شد که طی آن حاضرین به بررسی موارد مختلفی از جمله وضعیت روند اردوها، واکسیناسیون ورزشکاران و سایر موارد مرتبط با اعزام کاروان پرداختند. 

در ابتدای نشست آخرین وضعیت سهمیه‌ها، اردوهای آماده سازی و همچنین واکسیناسیون ورزشکاران اعزامی توسط اعضا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در ادامه کریمی دبیر شورای حفاظت از ورزشکاران، آئین نامه این شورا را ارائه کرد که با اعمال برخی تغییرات در بخش ساختاری و وظیفه‌ای این آئین نامه مورد تصویب هیئت اجرایی قرار گرفت.

در ادامه جلسه کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته گزارشی را در خصوص فعالیت‌های جاری کمیته ملی المپیک ارائه کرد.

نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک توکیو گزارش کامل و جامعی از اقدامات صورت گرفته در خصوص روند آماده سازی ورزشکارانی که موفق به کسب سهمیه شده  و همچنین ورزشکارانی که خود را برای کسب سهمیه آماده می‌کنند، ارائه کرد. سجادی با اشاره به آخرین وضعیت و شرایط برگزاری بازی‌ها جدول هزینه‌های ریالی و ارزی کاروان را ارائه کرد که مورد تائید و تصویب اعضا قرار گرفت. همچنین مقرر شد جدول هزینه‌های اعزام به پنج رویداد دیگر سال جاری نیز در جلسات آتی هیئت اجرایی  مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار گیرد.

بر اساس تصمیم اعضای هیئت اجرایی در حمایت همه جانبه از رشته‌های اعزامی به المپیک توکیو و با توجه به شرایط موجود و اعلام نیاز فدراسیون‌های المپیکی برای برگزاری اردوهای آماده سازی و همچنبن اعزام به رویدادهای کسب سهمیه و برنامه‌های عملیاتی آنان، مقرر شد تا 50 درصد بودجه مصوب فدراسیون‌ها با در نظر گرفتن شاخص‌های مصوب طی هفته جاری به حساب فدراسیون‌ها واریز شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1505946 منبع: روابط عمومی کمیته ملی المپیک
ارسال نظر