sport

در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای انتخاب بهترین لژیونر اسایی هفته، مهدی طارمی پیشتاز شده است.

جی پلاس؛ سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا مهدی طارمی (ایران – پورتو)، دیچی کامادا (ژاپن – فرانکفورت)، سردار آزمون (ایران – زنیت)، سون هیونگ مین (کره جنوبی – تاتنهام)، ایگور سرگیف (ازبکستان – آکتوبی)، علی علیپور (ایران – ماریتیمو)، امیر عابدزاده (ایران – ماریتیمو)، کوکی آنزای (ژاپن – پورتیموننزه)، جونیا ایتو (ژاپن – خنک) و هووانگ یو جو (کره جنوبی – بوردو) را به عنوان برترین لژیونرهای هفته آسیا انتخاب کرده و از کابران خود خواست تا بهترین را از میان آنها انتخاب کنند.

مهدی طارمی طی دو سال اخیر توجه فوتبالدوستان آسیایی را به خود جلب کرده است. او اما روز سه شنبه مورد توجه جهانیان قرار گرفت و در لحظات پایانی بازی پورتو مقابل چلسی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با یک ضربه قیچی عالی دروازه حریف را باز کرد. گل دوم طارمی در چهار روز گذشته ، متأسفانه نتوانست پورتو را در لیگ قهرمانان حفظ کند.

سردار آزمون (90 دقیقه بازی مقابل سوچی و 2 گل و 5 شوت در چارچوب)

در یک دیدار خارج از خانه دشوار از لیگ روسیه و در حالی که نیم ساعت به پایان بازی باقی مانده بود زنیت یک بر صفر از حریف عقب افتاد. سردار آزمون در عرض 17 دقیقه رویایی دو گل زد تا با کسب پیروزی در این دیدار اقتدار زنیت در صدر جدول حفظ شود.

 

علی علیپور (90 دقیقه بازی مقابل فرانسی و یک گل و 3 توپ ربایی)

اولین گل علی علیپور در فوتبال پرتغال برای ماریتیمو سرنوشت ساز بود. در دیدار روز شنبه ماریتیمو مقابل فارنسی، با گل حساس و سه امتیازی که به ثمر رساند، شم گلزنی بالای خود را به رخ کشید تا نشان دهد که چرا در پرسپولیس یک ستاره بود.

 

01591297

در ساعات ابتدایی این نظرسنجی شاهد پیشتازی مقتدرانه مهدی طارمی هستیم؛ اتفاقی که با توجه به درخشش او مقابل چلسی، پیش بینی آن کار سختی نبود.

 

 

امیر عابدزاه (90 دقیقه بازی مقابل فارنسی و 5 سیو – بهترین بازیکن میدان)

در حالی که علیپور با گلزنی مقابل فارنسی تیمش را به پیروزی رساند ، امیر عابدزاده ، هموطن او در انتهای زمین با درخشش خود ستاره زمین بود. او با انجام چند سیو عالی و یک کلین شیت مهم، بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی مهدی طارمی
کدخبر: 1505474 منبع: ورزش 3
ارسال نظر